נחשף תאריך הצילומים של Black Panther

Black Panther, גיבור העל האפריקאי שהופיע פעם ראשונה ב-Captain America : Civil War, סרטו צפוי לצאת בפברואר 2018 ולהתחיל צילומים כבר בחודש הבא.

Black Panther, הוא המלך T’Challa שמגן על עמו בארץ Wakanda, הממלכה שזכינו לראות (אם נשארתם) אחרי הכתוביות ב-Captain America : Civil War. המלך T’Challa נכנס לעולם הקולנועי של Marvel אחרי מות אביו בפיגוע באו”ם בסרט הקודם, שהוביל אותו למסע נקמה לאורך רוב הסרט אחר חייל החורף Bucky, שלבסוף התגלה כי הופלל, למרות שכל מה שקיבל בסרט זה מספר סצינות דיבור קצרות ולהרביץ מכות ל-Bucky, הפנתר לו קיבל לגמרי להראות את טפריו החדים, בשביל זה אנחנו מקבלים את הסרט Black Panther.

marvel_black_panther_concept_art

לאחר המתנה של כמעט שנתיים ומספר דחיות, הסרט הוכרז לצאת בפברואר 2018 ולהתחיל צילומים ב-15 לינואר 2017, חודש הבא, עלילה לסרט לא ידועה עדיין אבל הוכרזו מספר דמויות ושחקנים. מייקל ב. ג’ורדן שהדהים צופים עם תפקידו בסרט Creed וביאס צופים עם הופעתו בתור The Human Torch בארבעת המופלאים, ישחק בסרט זה בחור רע, Erik Killmonger, לוחם ואויב מושבע של T’Challa ומשפחתו עם עבר טרגי המעורב עם Klaw מ-Avengers : Age of Ultron (אותו שיחק אנדי סירקיס), Lupita Nyong’o שמשחק את שומרת הראש של המלך חוזרת ואפילו Michonne מהמתים המהלכים לוהקה לתפקיד.

Black Panther הוא הגיבור השחור הראשי של Marvel ונראה כי הסטודיו מאמין שהוא יצליח וגם אני.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה