האלמנה השחורה: תמונות חדשות נחשפו מסט הצילומים

אחרי שאיבדנו את האלמנה השחורה במהלך "הנוקמים: סוף המשחק", נחשפות תמונות מהסרט של סרט הסולו החדש שלה שימלא את חלון הזמן שלה בין "מלחמת האזרחים" ו-"מלחמת האינסוף".

נטשה רומנוב, האלמנה השחורה, האמא של היקום הסינמטי של Marvel- ידועה כמי שעתידה לקבל סרט סולו משלה במהלך השלב הרביעי של ה-MCU.
שנים שמעריצי הדמות והיקום הסינמטי ככלל חיכו לסרט סולו אודות הגברת הראשונה של ה-MCU, ולאחר ההכרזה על הסרט במהלך כנס קומיקון האחרון, כולם מחכים לחשיפות השונות בנוגע לסרט המקור של הדמות.

אחרי שכמעט כל צוות הנוקמים (חוץ מהאלמנה השחורה והוקאיי) זכו לסרטי סולו משלהם (גם הענק הירוק של נורטון נחשב- בין אם נרצה ובין אם לא), הסרט של האלמנה השחורה מתקרב אלינו לאט לאט.
Black Widow, או האלמנה השחורה, היא מתנקשת לשעבר בשירות ברית המועצות שעברה צד ושירתה תחת ארגון S.H.E.I.L.D מאז הופעתה הראשונה ביקום הסינמטי של Marvel.
דמותה גולמה ותגולם גם בסרט הסולו שלה על ידי השחקנית סקרלט ג'והנסון.

תמונות חדשות מהסרט של האלמנה השחורה צולמו והועלו בציוץ הבא על ידי חשבון הטוויטר @BlackWidowBR

 

בנוסף, בתמונות נוספות שהועלו לחשבון הטוויטר, נחשפה התלבושת של האלמנה השחורה בסרט הקרוב, בתמונות שצולמו מרחוק:

בנוסף, במהלך כנס D23 נחשפה תלבושת לבנה של האלמנה שאולי תופיע בסרט או תהיה חלק מהופעה קצרה של הדמות בסרט או סדרה עתידיים.

הסרט החדש עתיד לפתוח את השלב הרביעי של היקום הסינמטי של Marvel.
תאריך היציאה הצפוי של הסרט הוכרז כבר לתאריך 01.05.2020, כך שהשנה הבאה תכריז סופית על תחילת השלב הרביעי של היקום הסינמטי של Marvel.
הסרט יתרחש במרווח השנתיים בין הסרטים "קפטן אמריקה: מלחמת האזרחים" לסרט "הנוקמים: מלחמת האינסוף".

אמנם התמונות לא נחשפו באופן רשמי, אבל נכון להיום אלו התמונות הכי עדכניות שזכינו להן מתוך הצילומים לסרט החדש.
כרגע ידוע לנו כי עלילת הסרט תתעסק הרבה בעברה והכשרתה של האלמנה השחורה, וכי היא תפגיש אותה עם מרגלת מעברה בשם ילנה בלובה (Yelena Belova), אשר תגולם על ידי השחקנית פלורנס פיו (Florence Pugh).
הנבל נגדו נטשה תתמודד במהלך הסרט הינו Taskmaster- אשר מסוגל לחקות כל סגנון לחימה של היריבים שלו וללמוד את הטכניקות שלהם תוך שניות.

האם אתם מתרגשים לקראת הסרט החדש ופתיחת השלב החדש ביקום הסינמטי של Marvel? ספרו לנו בתגובות.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה