בית / חדשות / טריילר לסרט Bloodshot בכיכובו של וין דיזל

טריילר לסרט Bloodshot בכיכובו של וין דיזל

Bloodshot, בדומה לNinjak ו-Harbinger, הוא עיבוד קומיקס טלוויזיוני בהפקת החברה Valiant Comics. טרם נודעו פרטים על העיבודים המתוכננים לשתי דמויות הקומיקס האחרות, אבל Bloodshot יהיה סרט שייצא בשנה הבאה. בסרט וין דיסל יגלם גיבור על שמתאפיין בטכנולוגיה מיוחדת. את התסריט יכתבו אריק הייסרר (“המפגש”, “קופסת הציפורים”) וג’ף וודלו (“קיק אס 2”, “מת או חובה“) ובבימויו של דייב ווילסון (“הנוקמים: עידן אולטרון”). אתם מוזמנים לצפות בטריילר המצורף מאת Sony Pictures. 

בסרט וין דיזל יגלם את דמותו של ריי גאריסון, חייל שנהרג ביחד עם אשתו ג’נה. הוא יקום לתחייה כשהוא מצויד בכוח על ובריפוי על בעזרת ננו-טכנולוגיה שניתנה לו על ידי התאגיד RST. זיכרונותיו של ריי מקוטעים ומשתנים על ידי RST כדי להטעות אותו כך שהוא מאמין שהוא ארגן את מותו של אשתו. נראה כי Bloodshot יהיה סרט עקוב מדם אולי אף בדירוג R. הכותבים והבמאי בסרט מובחרים ונראה שביצוע הסרט יהיה איכותי ומושקע. אם כי לא בטוח שהרעיון מקורי ומספיק יעניין. למען ביסוס הצלחת הסרט, הסרט כרגע נמצא בעיצומו של תהליך השיווק. הסרט ישוחרר ב-21 בפברואר 2020.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 17, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *