מורביוס3

פוסטר חדש למורביוס – ג'ארד לטו בדמות הנבל מספיידרמן

לאחר שוברי הקופות  "ונום" ו"ספיידרמן: ממד העכביש", Sony מתכוננת ללהיט הבא שלה "מורביוס", שמתמקד בנבל הידוע לשמצה מספיידרמן. הסרט עוקב אחר ד"ר מלקולם מורביוס, אדם הסובל מהפרעת דם גנטית נדירה שמחליט לנקוט בגישה רדיקלית לטיפולו, דבר שמשתלם תחילה אך בסופו של דבר הופך לניסוי שהשתבש לחלוטין.

Sony פרסמה פוסטר אשר יציג  את ג'ארד לטו שיגלם את מורביוס ויקרב את מעריצי הסרט העתידי לדמות הערפד המדוקדקת. בפוסטר תראו את ג'ארד לטו בשחור לבן בעל חריץ שמחליק במורד בפניו ומרמז על החיה שאליה הוא מסוגל להפוך ותיחשפו למאפיינים הבסיסיים ביותר של הדמות ששופצו והתבררו בפוסטר זה כגון: סט ניבים מחודש, גוון עור כחול ועיניים אדומות. להלן הפוסטר:

מורביוס2

בסרט ישחקו שחקנים ידועים נוספים בהם: מאט סמית, אדריה ארחונה (ארוסתו של מורביוס), טייריס גיבסון, ג'ארד האריס ומייקל קיטון (אדריאן טומס\הנשר). הסרט מבוים על ידי דניאל אספינוזה. בנוסף, מכתבות קודמות ומהטריילר הודגש הקשר בין הסרט ל-MCU, כשמורביוס נראה עם "הנשר" של מייקל קיטון. הסרט אמור לצאת לאקרנים ב-31 ביולי, אך עם זאת לאור השבתת בתי הקולנוע ודחיית סרטים רבים בעקבות וירוס הקורונה יתכן שמועד יציאת הסרט ידחה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה