ההמבורגרים של בוב
BOB'S BURGERS: When Teddy finds himself doubting his abilities as a handyman, the kids build up his confidence in the "The Handyman Can” episode of BOB’S BURGERS airing Sunday, April 26 (9:00-9:30 PM ET/PT) on FOX. BOB’S BURGERS © 2020 by Twentieth Century Fox Film Corporation.

ההמבורגרים של בוב- טריילר לסרט

"ההמבורגרים של בוב" מקבל טריילר רשמי ועסיסי שישאיר לכם טעם לסרט אנימציה קליל וכיפי.

האנימטור לורן בוצ'ארד הודיע על רעיון הסרט כבר ב-2017. באופן מפתיע, הוא לא מתייחס למגיפת הקורונה שהעיבה על ההפקה אלא למאמצים שנעשים על מנת שהסרט יותאם למעריצים חדשים וותיקים כאחד. לפי דבריו נראה שההשקעה באמת מרשימה על מנת לגרות את כל סוגי הקהל בעולם השמנוני והצבעוני של בוב.

"ההמבורגרים של בוב" מבוסס על הסיטקום המצליח של FOX ויבוים על ידי ברנרד דרימן ולורן בוצ'ארד. סדרת האנימציה הייתה מועמדת למספר מכובד של פרסים וזכתה בשני פרסי אמי. ישתתפו בו גם המלוהקים המקוריים: ה. ג'ון בנג'מין (בוב), דן מינץ (טינה), יוג׳ין מירמן (ג'ין), קריסטן שאל (לואיס), לארי מרפי (טדי). שחקנים נוספים שיככבו הם: קווין קליין, דייוויד וויין ו-זאק גאליפנאקיס. לפניכם הטריילר:

הטריילר מוצג בדרך משעשעת ומקורית ומציג את הרעיון המרכזי של הסרט והוא בולען שנמצא ממש מול מסעדת ההמבורגרים והורס את התוכניות של הזוג בלצ'ר לקיץ מוצלח. בסוף מאי, כשהגשם כבר יפסק והקור ידעך, נקבל יציאה להרפתקה חדשה ומרעננת. עד אז אפשר להסתפק בהמבורגר שמתאים בכל עונה.

"ההמבורגרים של בוב" יגיע לתיאטראות ב-2022\05\27

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה