סרט המשך ל”שובר שורות” בפיתוח

10 שנים אחרי תחילת הסדרה המקורית, ו-5 שנים אחרי שהסתיימה, כל הראיות מצביעות על כך ש-Sony עובדת על המשך בדמות סרט באורך מלא.

בשנת 2013 הסדרה עטורת הפרסים של וינס גיליגאן ( Vince Gilligan) הסתיימה, וקול בכי עלה מקהל המעריצים שרצה עוד מיצירת המופת הזו, עד שהוכרזה סדרת הספין אוף “סמוך על סול” (Better Call Saul) שכבר חודשה לעונה 5 שמדברת על עורך הדין המלוכלך של גיבור הסדרה, וולטר וויט, ומתרחשת לפני ובמהלך הסדרה.
עוד כשהושקה “סמוך על סול” ונודע שתהיה ספין אוף ל”שובר שורות”, המעריצים חיכו לחזרתם של וולטר וויט (בריאן קראנסטון) וג’סי פינקמן (אהרון פול) שיופיעו בסדרה, אך נכונו לאכזבה.
וכעת נראה שאולי בכל זאת, משאלות ליבנו עתידות להתגשם בכל זאת.

עכשיו נראה שחברת Sony, שהפיקה את הסדרה המקורית עבור רשת הטלוויזיה האמריקאית “AMC”, עובדת על סרט תחת שם הקוד Greenbrier והוא בעצם סרט המשך סודי לסדרה ויספר לנו את “בריחתו של אדם כלוא ומאבקו אל החופש”, כאשר השמועות אומרות שהסרט יספר על לא אחר מאשר ג’סי פינקמן, התלמיד/ שותף של וולטר בסדרה.

**אזהרת ספוילרים**
למי שלא זוכר, הסדרה הסתיימה במותו של וולטר וויט, כך שיהיה בעייתי מאוד להחזיר את הדמות להופיע בסרט מבלי לפגוע באפקט של מותו בסיום הסדרה המקורית.
**סוף ספוילרים**

בראיון עם קראנסטון, הוא אמר שעל אף שאפילו לא קיבל תסריט לסרט מאחר ולא מובטח לו אפילו תפקיד בו, הוא בהחלט ישמח להצטרף לקאסט ולהופיע בו כי הוא סומך על גיליגאן שיעשה עבודה טובה.
החברות שנרקמה בין וולטר וג’סי בסדרה המקורית משאירה פתח לכך שגם אם וולטר בעצמו לא יופיע בסדרה, יכול להיות שנזכה לראות או לשמוע אותו באוזנו של ג’סי כמעין מצפון עבור ג’סי שינווט אותו לעבר חופש וחיים עצמאיים, אולי מחוץ למעגל הפשע אפילו, או להפך- הוא יהיה מי שידחוף אותו אל הקצה ויגרום לו לעשות דברים לא מוסריים כדי לשרוד, כמו שוולטר עצמו עשה כמה וכמה פעמים במהלך הסדרה.

הסדרה המקורית “שובר שורות” זכתה לביקורות חיוביות מאוד מצד המבקרים והצופים, וגם לאחוזי צפייה גבוהים מאוד (רייטינג). “שובר שורות” נחשבת בעיני רבים לאחת מסדרות הטלוויזיה הטובות ביותר בכל הזמנים והיא מדורגת במקום השני בדירוג הגולשים באתר IMDb (אחרי “משחקי הכס”).
הסדרה זכתה ב-16 פרסי “אמי”, שמונה “פרסי הלוויין”, שני פרסי “גלובוס הזהב” ופרסים רבים נוספים.
הפרק האחרון של שובר שורות זכה לצפייה של 10 מיליון איש בזמן ששודר, מבלי לספור את הצופים שצפו בו לאחר מכן בסטרימינג ובהקלטות, אז זה יהיה לא מפתיע אם ייקרא בכלל “שובר שורות- שובר קופות”.

השמועות אומרות כי הסרט עתיד להתחיל צילומים בניו מקסיקו במהלך פברואר 2019, אך כרגע עוד לא אושרה העובדה כי הסרט עתיד להיות בכלל סרט המשך ל”שובר שורות”.
לא הרבה דברים ידועים על הסרט, למשל האם הסרט ישוחרר להקרנה קולנועית או שישודר ברשת הטלויזיה האמריקאית ששידרה את הסדרה המקורית, או אולי שידורים בפלטפורמות שונות בהתאם לזכיינויות (בארץ למשל הסדרה שודרה ברשת “Yes”, ושוחררה ל-HOT VOD לאחר מכן).

נעדכן אתכם בהמשך עם פרטים נוספים.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה