בריאן סינגר מגיב לפיטוריו מהסרט Bohemian Rhapsody

אחרי שפוטר מאחד מהסרטים המצופים של הוליווד, Bohemian Rhapsody, בריאן סינגר מספר את הצד שלו

כששמענו שבמאי "החשוד המיידי" וסרטי האקס-מן, בריאן סינגר, נבחר לביים את הסרט הביוגרפי על להקת קווין, חשבנו שזו בחירה מצוינת של האיש שסוף סוף יביא למסך הגדול את הסיפור האגדי של להקת הרוק הטובה בכל הזמנים.

אבל נראה שכבר בשלב מוקדם של ההפקה, Bohemian Rhapsody התחיל לראות בעיות לא קלות, בעיקר עם העדרותו של הבמאי, מה שהוביל לפיטוריו על ידי חברת Fox. כעת, הבמאי הנודע מדבר במהלך ראיון לסיבת העדרותו- מחלה קשה של הורה.

אני הכי רציתי לסיים את הפרויקט הזה ולכבד את המורשת של פרדי מרקורי ולהקת קווין, אבל חברת Fox לא הרשתה לי לעשות זאת בגלל שהייתי צריך זמנית לשים את בריאותי ובריאות יקריי בעדיפות ראשונה…Bohemian Rhapsody הוא פרויקט תשוקה שלי. עם פחות משלושה שבועות של צילומים נותרו, אני ביקשתי מ-Fox לקצת זמן חופשי כך שאוכל לחזור לארצות הברית להתמודד עם בעיות בריאות חשובות של אחד מהוריי. זו הייתה חוויה מתישה, שהשפיעה קשות על בריאותי. לצערי הרב, הסטודיו סירב לתת לי את זה וסיים את שרותיי. זו לא הייתה החלטה שלי והייתה מחוץ לשליטתי.

הנה לינק לראיון המלא.

זה לא מפתיע, שלמרות מצבו, חברת Fox החליטה לפטר את הבמאי- Bohemian Rhapsody הוא אחד הפרויקטים החשובים של הסטודיו והזדמנות זהב עבור כל במאי שמחפש מועמדות לאוסקר, שככל הנראה החברה החליטה לתת לסינגר שעבד איתה שנים. אבל יכול להיות שעם פיטוריו של סינגר, חברת Fox עשתה יותר נזק מתועלת, בגלל שעם החלפת במאי יש פגיעה כללית בקצב הזרימה של הסרט.

אני מניח שנגלה את הנזק הסופי של החלטה זו רק עם יציאת הסרט בשנה הבאה. בכל זאת, זה מאכזב לשמוע על הנסיבות המצערות שהוציאו את סינגר מהפרויקט ואנחנו מאחלים לו ולמשפחתו בריאות מלאה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה