פרומו אחרון לסדרת הגיבורים החדשה Black Lightning

אנחנו במרחק של מספר שבועות מהבכורה של Black Lightning, אז למה לא לקבל פרומו קצר חדש ותקציר לסדרה

ה-CW היה תמיד הבית של ליגת הצדק של הטלוויזיה- קיבלנו תודות לערוץ את החץ הירוק, הפלאש, סופרגירל, קילר פרוסט, האטום, הקנרית השחורה, פיירסטורם ועוד רבים בקרוסאובר מסיבי שהצליח להרשים אותנו יותר מסרט "ליגת הצדק" של DC, וכעת הערוץ מצרף גיבור נוסף אגדי לליין הגיבורים הטלוויזיוני, Black Lightning.

למרות שאנחנו יודעים ש-Black Lightning עוד לא ייקח חלק ביקום הגיבורים של ה-CW, אנחנו כן מצפים בקוצר רוח לראות את הגיבור המחשמל בפעם הראשונה בצורת לייב-אקשן. בעיקר עם הפרומו החדש שהסדרה קיבלה, מוזמנים לראות.

יחד עם הפרסומת הקצרה, ערוץ ה-CW שיחרר תקציר רשמי של הסדרה:

ג'פרסון פירס (קרס ויליאמס) הוא גבר שנאבק עם סוד. בתור אביהן של אניסה (נאפסה ויליאמס) וג'ניפר (צ'יינה אן מקליין), והמנהל של בית ספר תיכון שמשמש בתור מקלט לצעירים בשכונה מלאה באלימות כנופיות, הוא גיבור של הקהילה שלו.

לפני תשע שנים, פירס היה גיבור מסוג אחר. מחונן עם כוחות על שמאפשרים לו לשלוט בחשמל, הוא משתמש בכוחות אלו לשמור על רחובות עיר ביתו בטוחים בתור הגיבור Black Lightning, אבל הוא עזב את ימיו בתור גיבור על מאחוריו. כמעט עשור לאחר מכן, ימי הלוחמה בפשע של פירס רחוקים ממנו…או כך הוא חשב.

קריסטין אדמס, ג'יימס רימר, דיימון גופטון ומרווין ג'ונס השלישי גם מככבים, הפרק הראשון נכתב ובוים על ידי סלים אקיל.

אנחנו חייבים להגיד שהסדרה לא נראת בין המושקעות של ה-CW, אבל אנחנו מקווים ש-Black Lightning יצליח למצוא את מקומו בים סדרות הקומיקס שמציפות את מסך הטלוויזיה שלנו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה