בית / חדשות / Call of Duty: Black Ops 3 ההרחבה הורדה מ-Steam
Call of Duty: Black Ops 3

Call of Duty: Black Ops 3 ההרחבה הורדה מ-Steam

 

רוצים להוציא את המרב מ-Call of Duty: Black Ops 3 ע”י קניית ההרחבה האחרונה שלו ב- Steam? לצערנו אתם כבר לא יכולים לעשות את זה.

לאחר יציאת ההרחבה האחרונה של Call of Duty: Black Ops 3 אשר נקראת The Descent משתמשי ה-Steam שמו לב לשינוי מוזר שקרה בכמה ימים האחרונים- ההרחבה כבר לא נמכרת בנפרד ואפשר לרכוש אותה רק דרך רכישת ה-Season Pass.

אז למה בעצם Activition בחרו בצעד כזה ולמה הוא הכעיס הרבה מאוד אנשים?

הצעד הזה גרוע במיוחד למי שקנה חלק מההרחבות כמו The Giant או את Awakening כי הוא בעצם ישלם על אותה הרחבה פעמיים. אני חושב שהצעד הזה נובע מהרצון של Treyarch להוציא כמה שיותר כסף מהמשחק במעט הזמן שנותר לו (Call of Duty: Infinite Warfare יוצא עוד שלושה חודשים בערך והוא כבר שייך לחברה אחרת) ולכן הם מנסים למכור את ה-Season Pass במלואה ולא רק חלק ממנה. כמובן שזה הכעיס הרבה מאוד אנשים שהיו מצפים לתמיכה מלאה מהמפתחים של המשחק למרות שהזמן שלו הולך ואוזל (אף משחק Call of Duty לא החזיק מעל חודשיים כאשר יצא המשחק הבא בסדרה).

אז מה דעתכם על השינוי הזה? האם לדעתכם זה צעד חכם שיעזור לסטודיו לקבל עוד כסך ובכך ייתן להם מימון לייצר עוד משחקים בעתיד או שזה צעד שרק יכעיס את הקהילה ויגרום לה להתרחק מהמשחק הבא?

 

 

אודות תומר חסד

Avatar
קוראים לי תומר, בן 17 מקיבוץ נידח בגליל העליון, גיימר מאז שאני זוכר את עצמי, אני התחלתי עם המשחק טקן 3 על הפלייסטיישן המקורי וכרגע חורש על Rainbow Six Siege, בעיקרון אני פריק גדול של עלילה ואני אעדיף משחק עם עלילה טובה מאשר משחק עם גרפיקה טובה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *