המולטיפלייר של Call of Duty: Infinite Warfare ייחשף ב-2 בספטמבר

אחרי זמן רב שלא קיבלנו שום פרט על מצב מרובה המשתתפים של Activision, Call of Duty: Infinite Warfare החליטה שרגע החשיפה הגיע.

Call of Duty: Infinite Warfare, הכותר העתידני החדש בסדרת Call of Duty, קיבל מס’ ידיעות וחשיפות במהלך השנה. יחד עם זאת, מצב מרובה המשתתפים לא הוזכר כלל באף אחד מן העדכונים הללו. מוזר שעד כה Activision לא חשפו או דיברו על מצב המולטיפלייר של המשחק האחרון, כי אחרי הכל, סדרת המשחקים ידועה בעיקר בזכות מצב מרובה המשתתפים ועם השנאה שהמשחק מקבל מרגע לרגע – היה סביר להניח שהם יתנו למעריצים לראות שוב פעם את מצב המולטיפלייר הכה מוכר של הסדרה כדי שישכיח מעט מן הכעס שלהם על התפתחות הסדרה.

Call of Duty: Infinite Warfare

ויחד עם זאת, אם מדובר במצב המולטיפלייר המוכר והאהוב, שאת נוסחתה גילו Activision באזור 2007, מדוע עד כה לא נחשף שום דבר? האם ייתכן שכל הסודיות הזו היא כי אכן קיים סוד או שינוי משמעותי שעלול לשנות את כל מה שהכרנו עד כה על מצב המולטיפלייר? או שמא מדובר בטריק שיווקי הנועד לסקרן את המעריצים ולגרות אותם לנסות ולהתעדכן במשחק ובכך להחזיר חזרה חלק מן השחקנים שכמעט ומוותרים על קניית הכותר האחרון בסדרה ?
כנראה שנצטרך לחכות ל-2 בספטמבר ולגלות, ביחד עם כולם, מדוע עד כה לא נחשף שום דבר על המולטיפלייר של Call of Duty: Infinite Warfare.

ההכרזה תתקיים ב-2 בספמטבר, באירוע ה-Call of Duty XP. אם אתם מעוניינים לצפות בהכרזה בשידור חי, לחצו כאן.

אודות דוד בוסקילה

אני דוד בוסקילה, בן 16, מתכנת, משחק מאז 2007, בעל הקונסולות PS3 & PS4 (ו-PS2 לשעבר), חולה על סדרת Assassin's Creed ואוהב לשחק Rainbow Six: Siege עם הסקוואד התותח שלי.

השאר\י תגובה