Destiny 2

Destiny 2 – עדכונים והודעות רשמיות מאז השקת המשחק

Destiny 2 של חברת Activision סוף סוף הגיע וכבר אנחנו מקבלים כל מיני עדכונים לגבי המשחק ומה צפוי עבורו בעתיד

עונת המשחקים הגיעה, ספטמבר ואוקטובר הן העונות בהן אנחנו מקבלים את כל כותרי הגיימינג הגדולים שישאירו אותנו דבוקים אל המסך לאורך כל החורף והמשחק שמתחיל את עונה זו הוא Destiny 2, משחק היריות המצופה מבית Activision. אנחנו כבר קיבלנו עדכונים לגבי עתיד המשחק והתוכן שלו והחלטנו לרכז לכם את כולם פה. אבל רגע לפני, קבלו קליפ מצחיק מחברת סוני לחגיגת השקת המשחק בכיכובם של חלק מהרקדנים הטובים וחובבי הקוספליי הגדולים של יפן.

מה נשאר אותו הדבר?

נראה ש-Activision החליטה עוד לשמור חלק מההגדרות שהיא ראתה כהצלחה במשחק הראשון. ה-Guardian שלכם, בדומה למשחק הראשון, יכול להגיע רק עד רמה 20 ורמת הכוח שלכם תוכל להגיע עד 300 (260 אם לא תשלימו משימות שבועיות), כך שבדומה למשחק הראשון, תצטרכו להחליט את האופן שבו אתם מפתחים את הלוחם שלכם לאורך המסע ובמשימות האונליין. בנוסף, לצערינו הרב, עסקאות מיקרו-תשלום חוזרות ב-Destiny 2 כך שאם תרצו להוציא עוד כסף על המשחק תוכלו לקנות את מטבע המשחק שנקרא Silver כדי להשיג חפצים שבדרך כלל ייקחו לכם יותר זמן.

אחת הביקורות הקשות שחברת Activision קיבלה על המשחק הראשון הייתה שהסיפור של המשחק קצר מדי ושרובו מוחבא מאחורי DLC, כעת מנהל הפרויקט בא להרגיע שחקנים שב-Destiny 2 זה לא כך.

במהלך ראיון, Mark Noseworthy אמר שהעלילה של המשחק משמעותית והעלילה של ה-DLC תהיה כלום לעומתה.

Destiny 2 זה באמת סיפור על ה-Light, ומה המשמעות להיות Guardian, ואנחנו חושבים ש-Destiny 2 יטיל צל ארוך על המשחקים שיבואו בהמשך, וזה ירגיש משמעותי ושזה מתקדם לעבר משהו סופי.

אנחנו לא הולכים להגיד שהסיפור (מ-Destiny 1) הוא לא קשור…עם כל משחק המשך, אנחנו לוקחים את ההזדמנות לחזור לרמה נגישה לכולם ולהכיר את הסיפור לשחקנים חדשים ולתת להם התחלה חדשה. אבל אנחנו בהחלט רואים את המשחקים הבאים בסדרה נקשרים יחדיו בסיפור בדרך שבה הם משפרים אחד את השני.

אנחנו לא רוצים להגיע למקום בו לא תוכלו לשחק Destiny 3 בגלל שפיספתם חלק מה-DLC וכעת אתם לא יודעים מה קורה…לעולם לא היינו עושים את זה, אבל הסיפור במשחקי ההמשך הולך להיות מאוד מגניב.

ראיון מלא בלינק הבא.

כמה ש-Nosewothy מנסה להרגיע אותנו שנקבל סיפור מלא ב-Destiny 2, זה נראה יותר שהוא מנסה למשוך אותנו לקנות את ה-DLC. ננסה להשאר אופטימים בזמן שאנחנו מסקרים את המשחק אבל אל תופתעו עם תשארו עם הרגשה של רצון לראות עוד כשהכותביות של המשחק יתחילו להופיע, בדומה ל-Destiny.

מה חדש?

משהו ש-Bungie שינתה ועלול לעצבן לא מעט גיימרים זה ש-Shaders, האפשרות לצבוע את השריון שלכם, כעת נהפכה להיות חד פעמית ורק עבור חלקי שריון שונים, מאשר כל השריון שלכם. יש כבר מספר שחקנים שרואים בזה כהחלטה רעה מאוד, כיוון שזה פוגע מאוד ביכולת שלכם לעדכן את המראה שלכם כל הזמן. בנוסף, זה נותן את הרושם שההחלטה נעשתה על ידי Activision רק כדי לעודד עוד חרישה בשביל XP מצד השחקנים ולעודד אותם לבזבז עוד בעסקאות מיקרו-תשלום.

משהו חדש במשחק הם אזורי ה-Lost Sectors, אזורים מחוץ למסלול שלכם במשחק שמאפשרים לכם להלחם בכל מיני יצורים חדשים ולהרוויח עוד ציוד וכלי נשק חדשים, זה משהו ששחקנים ביקשו הרבה זמן מאז המשחק הראשון. Bungie שיחררה וידאו רשמי שמראה חלק מאזורים אלו ואת היצורים שמולם תלחמו.

בינתיים חברת הפיתוח Bungie פירסמה באתר שלה את הפרטים על אירוע ה-Nightfall הראשון, בשם The Arms Dealer. שחקנים יוכלו השבוע לצאת לקרב מול שוכר נשק שמספק ציוד ונשקים ל-Red Legion. אתם תדרשו לא למות יותר משלושה פעמים ותצטרכו לחסל את ה-Thresher בזמן שאתם נלחמים מול Bracus Zahn. בנוסף, נחשפו ה-modifiers עבור האירוע- Prism, שעושה שהמתקפות שלכם מותאמות לאלמנט עליו התרכזתם ואתם גורמים נזק מוגבר בזמן ששאר הנזק האלמנטי הוא מופחת ו-Timewarp, שמגביר את הזמן עבור המשימה ככל שתהרגו יותר ויותר אויבים. ה-Nightfall הנוכחי יהיה זמין רק כשבוע אז יהיה מעניין לראות כמה יספיקו לנצח בזמן הקצר בו הם למדו להכיר את המשחק מאז השקתו.

סיכום

לסיום אנחנו גאים להציג את המנהל הקהילתי של Bungie דיויד דוג בהודעה רשמית לכל השחקנים של Sony שהחליטו לצאת להרפתקה הבין גלקטית של Destiny 2.

אנחנו בעצמנו כבר נכנסנו עמוק אל תוך הטירוף והכיף של Destiny 2 ונסקר עבורכם אם כל השינויים והחוסר שינויים שחברת Activision עשתה במשחק היריות האהוב היו לטובה או לרעה. הישארו עימנו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה