Call of Duty: WWII – הטריילר הראשון סוף סוף נחשף עם המון פרטים חדשים

אחרי הציפיה הענקית הטריילר החדש והראשון למשחק הבא בסדרת Call of Duty הגיע אלינו אתמול, יחד עם המון מידע חדש לגביו. בלי לעכב אתכם יותר מדי, נחשוף את הדבר המשמעותי ביותר – הטריילר הראשון של Call of Duty: WWII:

הטריילר לא רק חושף את קיומו של המשחק ומאשר בשנית את שמו (לאחר מספר הדלפות ולבסוף הכרזה רשמית על חשיפת הטריילר), אלא גם מתחיל עם הכיתוב "מכיל צילומים מהמשחק". מהטריילר אפשר לראות שהסדרה לוקחת צד קצת יותר רציני ואפל, שמתרכז יותר בקשר בין החיילים שמסכנים את חייהם במלחמה הגדולה ביותר שראה העולם המודרני. וכמובן שהטריילר לא חוסך לנו מההתרגשות, וחושף את תאריך היציאה הרשמי – ה-3 בנובמבר השנה – ושיהיה זמין ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי.

נראה אבל שלא רק הטון של הסדרה לגבי הסיפור שלה ישתנה ויחזור למקורותיו, אלא גם המכניקות של המשחק. Glen Schofield, אחד ממקימי וראשי חברת Sledgehammer Games המפתחת את המשחק, אמר בריאיון ל-Polygon שכעת "תצטרכו לחשוש מכל כדור. אתם לא גיבור העל. אתם לא יכולים רק לעמוד במקום ולחטוף שבעה כדורים, להתכופף, ולירות שוב."

Schofield המשיך ואמר לגבי הריאליזם החדש של הסדרה שהדבר "מרענן אותנו להתמודד עם טוראים שאינם הלוחמים במקומות הראשונים, כדי להראות את הפגיעות הזאת. הם תמימים. זה היה אתגר מאוד מגניב בשבילנו ליצור את המשחקיות הזאת."

למרות שלא ידוע לנו האם המערכת הזאת תגיע גם ל-Multiplayer של WWII, קיבלנו מידע אחר ומאוד מעניין לגבי מצב זה של המשחק, לפי מספר חדשות שונות. קודם כל, ידוע לנו שבמהלך השידור הישיר של הטריילר של המשחק, קיבלנו אישור חד וחלק מ-Activision לגבי כך שנקבל בטא פרטית למצב זה של המשחק, לאלו שרכשו אותו בהזמנה מוקדמת, אך לא ידוע לנו מתי הוא יגיע.

במפתיע גם הספקנו לקבל את הטיזר הבא ומידע מפורט וחדש לגמרי לגבי מצב זה של המשחק מאת האתר VG247, שחושף שלראשונה מצב ה-Multiplayer יכיל יותר מ-16 שחקנים בסך הכל, ואולי יותר מכך בכל קבוצה.

לפי ספירה קלילה מהתמונה האחרונה של הטיזר המסתורי, אפשר לראות שבכל קבוצה נוכל לשתף פעולה עם יותר מ-40 חברי צוות (!). מספר זה נראה מטורף לגמרי לעומת מה שראינו ב-Battlefield 1 בעבר.

את כל המידע לגבי המשחק שקיבלנו מ-VG247 תוכלו כמובן לקרוא באתר שלהם (כי הוא באמת רחב), אך בקיצור, קיבלנו מידע על כך שאפשרות ה-Create-a-Class תשתנה בהתאם להוספת מחלקות למשחקיות. מחלקות אלו דומות לדרך שבה החיילם התסדרו במלחמת העולם השניה, כאשר כל מחלקה תעזור לכם לבחור את סוג החייל שתיקחו לקרב, את התפקיד שלו על שדה הקרב, ואת מה שהוא ייקח איתו אליו. אמנם מדובר במידע מאוד אפוף במסתורין, אבל קיבלנו אישור לכך שנקבל מידע נוסף על כך בהמשך. אחד ממקימי החברה המפתחת, Michael Condrey, חשף לנו גם מצב משחק חדש בשם War, שיהיה דומה במעט למצב המשחק Operations ב-Battlefield 1. בנוסף, Condrey גם חשף את ה-Headquarters, שיהיה הבית החברתי שלנו למפגש עם חברים, בנוסף ללהציג ולראות את הדברים שהשגתם במהלך המשחקים שלכם.

לבסוף, קיבלנו כמה תמונות מאוד מעניינות שהגיעו מהמשחק, שמאשרות את האפשרות להשתמש בלהביור ונותנות לנו עוד מבט על המלחמה שנוכל לראות במשחק, אך הדבר הכי מעניין הוא טיזר חדש למצב הזומבים החדש שיגיע במשחק.

Call of Duty WWII Zombies

Call of Duty: WWII מגיע ב-3 בנובמבר ל-Xbox One, PlayStation 4 ולמחשב האישי, ללא גרסת Switch מתוכננת לבינתיים.

אודות לידור כלפון

בן 20, עורך גיימינג ראשי באתר. משתדל לשחק בהכל מהכל ובעיקר בכל מה שקשור למחשב האישי ול-Nintendo. לא יכול בלי טיפת YouTube על הבוקר וחי בעולם הגיימינג והחומרה כמעט כל חיי.

השאר\י תגובה