מהיום עד למוצאי שבת צבירת XP כפולה בשרתי Call of duty GHOSTS

Call of Duty: Ghosts צבירת XP כפולה לסוף השבוע מהיום

חברת Infinity Ward האחראית על סדרת המשחקים Call OF Duty מנסה להמשיך את הדיבור סביב המשחק Ghosts( שקיבל ביקורת באתר שלנו של -8.3 ) שזהו הכותר האחרון שלה למרות הדיבורים ההולכים וגוברים על המשחק הבא בסדרה Call OF Duty Advanced Warfare שיגיע בסוף שנת 2014 והוצג בתערוכת המשחקים האחרונה.

לאחרונה הוכרז תאריכי השחרור של ההרחבה הקרוב של המשחק Call Of Duty : Ghosts – בשם Invasion שדווחנו על פרטים ממנו באתר, המשחק יגיע עבור Xbox אחת וXbox 360 לאחר שאר המכשירים, וב -3 ביולי, DLC יגיע ל-PS4, PS3 ו-PC. 

מי שלא קרא את הפרטים האחרונים שרשמנו לכם על המשחק בכתבה האחרונה, ה-DLC הבא יוסיף תוכן בצורה משמעותית כאשר לא פחות מ-4 מפות חדשות יתווספו למשחק וחידוש למפת ה-Favela  המוכרת מהמשחק Modern Warfare 2 ובתוספת של עוד נשקים, גאדגטים וציוד לחימה זה הולך להיות באמת DLC מעולה.
maxresdefault

הרבה שאלות עלו לאחרונה בקרב החברה Infinity Ward, האם אתה "הגיימר" תשקיע בהורדה נוספת עבור המשחק הכביכול ישן ולא תחכה כבר להוצאה של המשחק החדש Call OF duty Advanced Warfare… אז אנחנו נשמח לדעת מה אתם חושבים.

עד נובמבר ולפחות עד מוצאי שבת אתם מוזמנים לשחק ולצבור כמות כפולה של נקודות XP על מנת שתוכלו לשדרג את הנשקים שלכם, הציוד וכדומה. בהצלחה

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה