סרטון משחקיות חדש של המשחק Sniper Elite 3 מראה יכולות ירי חדשות

Sniper Elite 3 עם טריילר שכולו סביב ה-Perfect Shot

Rebellion שאחראית על סדרת המשחקים Sniper Elite משחררת טריילר חדש למשחק הבא שלה, בטריילר תוכל להבין ביריה המושלמת של המשחק, מנגנון מיוחד אותו תכירו עם צאת המשחק.

הטריילר של המשחק Sniper Elite 3 כולל גבר עם קול עמוק מאוד המספר את ההגדרה ל-Perfect Shot של המשחק שכיאה למשחק ווידאו, הירייה עלייה הוא מדבר מסתיימת תמיד בפיצוץ עצום.

הטריילר גם מדגיש מספר תכונות עיקריות שנוכל לגלות במשחק הבא של Rebellion, בין התכונות תוכלו למצוא "התגנבות טקטית", "סביבת משחק גדולה", "בליסטיקה משתנה בתנאים שונים" ו "Co-op מרובה משחקים" מלבד הפיצוצים, שהם, יש להתודות , נראים מרשימים מאוד, החלק הטוב ביותר של המשחק נכון לעכשיו הוא החופש של השחקן. אה, ואת היכולת לכוון את הכדורים שלך לתוך שטחים קטנים, כך שאתה יכול לעשות דברים מגניבים שיגרמו לעוד – פיצוצים.

צלף עלית 3 בשמו העברי 🙂 משתחרר ל-360 Xbox, Xbox One, PS3, PS4, ולמחשב האישי ב-27 ביוני באירופה, וה -1 ביולי בצפון אמריקה. 
מי שמתכוון לצלוף ולנסות להגיע ל-Perfect Shot בהחלט צריך לחכות למשחק.

מי שמעוניין לרכוש את המשחק, יכול לבקר באתר של CDKeyhouse ולרכוש אותו, על מנת לקבל הנחה נוספת אתם מוזמנים להקיש את קוד ההנחה pcgalaxy. תהנו

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה