סלקום TV מגיע לחיילים ברחבי הארץ בחינם

חברת סלקום מחליטה לפנק את חיילנו השוהים בסגר עם התוכן הטוב ביותר של החברה בסמארטפון שלהם

הסגר השני בעקבות חיידק הקורונה ללא ספק הקשה על חיי כולנו, מהורים ועד רווקים, משכירים ועד עצמאיים, אבל מגזר שלעיתים נשכח מתודעת האנשים אלו החיילים, שנאלצים להעביר את זמנם בבסיס יותר מהרגיל, בריחוק מהבית. לכן חברת סלקום החליטה לתת להם קצת בידור להעביר את הזמן עד שיראו את יקיריהם שוב.

אבי גבאי, מנכ"ל קבוצת סלקום, עם ההכרזה הרשמית שתביא לחיילים ברשת סלקום בכל הארץ כמות עצומה של ערוצים, סרטים, סדרות, דוקו, קטלוג התוכן של HBO המלא ועוד הרבה.

השהות בסגר הממושך מאתגרת את כולנו, וגם את החילים שנמצאים בצבא ולא יכולים לצאת הביתה. החלטנו בחברה להקל על החיילים את השהות בתקופת הסגר, ואנו מאפשרים להם לצפות בתוכן בידורי ואיכותי שיעביר להם את הזמן, ללא עלות החל מהיום ועד סוף השנה האזרחית. אנו תקווה שמהלך זה יעודד ולו במקצת את החיילים שתורמים למדינה ועושים שירות משמעותי בתקופה מורכבת זו.

ההטבה מיועדת לחיילים בשירות חובה, מתנדבים בשירות ולמתנדבים בשנת שירות שמנויים בחברת סלקום בנייד. הרישום להטבה ניתן לבצע דרך האתר של סלקום ולאחר ההרשמה הזכאים יקבלו הודעה עם פרטי ההתחברות והורדה של האפליקציה.

במסגרת ההטבה, יוכלו החיילים לצפות במגוון רחב של תכנים, בהם: ערוצי טלוויזיה (11,12,13 ועוד), ספריית VOD עצומה שכוללת למעלה מ-1000 סרטים מהאולפנים המובילים בעולם, מאות סדרות בינלאומיות וסדרות ישראליות, תכני דוקו, סדרות נוער, תוכניות לייף סטייל וקטלוג התוכן המלא של HBO, שכולל סדרות ועונות חדשות, סרטים, ספיישלים ודוקו איכותי.

ההטבה עבור חיילי ישראל תסתיים בסוף השנה, ב-31 בדצמבר 2020.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

תגובה אחת

  1. אלופים

השאר\י תגובה