הסגר של האחים וורנר – דחיות בעקבות הקורונה

כצפוי הקורונה מביאה לדחיות של עוד סרטים, בעיקר רבים של חברת Warner Brothers

בשנה האחרונה, אחרי שמגפת הקורונה תקפה את העולם המערבי, ראינו אינספור עיכובים וביטולים של יציאות סרטים מבית Sony, Marvel וגם Warner Brothers, וכעת חברת האחים וורנר נאלצת לדחות שוב את כל סרטיה המצופים.

חולית

הסרט המצופה של דניס וילנב מתוכנן להיות בין הסרטים האפים בז'אנר המדע הבדיוני, כפי שראינו בטריילר הרשמי. אבל נראה שנצטרך לחכות עוד קצת כדי לראות את "חולית" על המסך הגדול, כי חברת Warner Brothers הכריזה רשמית שהסרט יצא כעת ב-1 באוקטובר 2021, מאשר בדצמבר השנה. מהלך הגיוני בהתחשב שהרבה כסף הושקע בסרט וסרטים שיוצאים בזמן הקורונה לא זוכים להצלחה גדולה כל כך.

מטריקס 4

הסרט הבא (והבלתי צפוי) של כותר מטריקס התחיל כבר את הפקתו השנה בכיכובם של שני גיבורינו האהובים, ניאו וטריניטי. הוא במקור היה מתוכנן לצאת במאי 2021 והוזז לאחר מכן ל-1 באפריל 2022. עכשיו הוא הוזז פעם נוספת אל שנת 2021 ומתוכנן להגיע לאקרנים ב-22 בדצמבר.

חדר בריחה 2

אחרי ההצלחה של "חדר בריחה", זה לא מפתיע ששמענו שסרט המשך מתוכנן לצאת. במקור הסרט תוכנן לצאת ב-17 באפריל השנה, אבל אחרי התפרצות הקורונה, הסרט נדחה מספר פעמים, עם תאריך סופי של ה-1 בינואר 2021, וכעת מתוכנן לצאת ב-2021 בתאריך ספציפי אחר שעוד לא נקבע, ככל הנראה בגלל יציאת סרט משחק הוידאו של האולפנים, Monster Hunter, ב-30 בדצמבר 2020, קרוב מדי ל"חדר בריחה 2".

מהיר ועצבני 9

סדרת סרטי מהיר ועצבני ממשיכה לסרט התשיעי, אבל רק מאוחר יותר. הסרט המצופה בכיכובם של וין דיזל וג'ון סינה יצא כעת ב-28 במאי 2021. הדחייה נעשתה על ידי Universal Studios ו-MGM בעקבות הדחייה של "אין זמן למות".

סרטי הגיבורים של DC

סרטי הגיבורים של חברת Warner Brothers ביחד עם DC נדחו ללא הפסקה, בין אם זה בהפקה או ביציאה רשמית. כעת, כל סרטי הקומיקס העתידיים של שתי החברות יצאו מאוחר יותר.

The Batman בגילומו של רוברט פטינסון, שעדיין בתהליכי צילום וזכינו לטריילר קצר ממנו, נדחה לתאריך ה-4 במרץ 2022. הסרט העתידי של הפלאש יצא כעת ב-4 בנובמבר 2022 במקום ה-3 ביוני 2022. "אדם השחור" בכיכובו של דווין ג'ונסון יצא ב-22 בדצמבר 2021 והסרט הבא של הכותר "שהאזאם 2" יצא ב-2 ביוני 2023. ישנם 2 סרטים נוספים בלוחז הזמנים של DC, ה-3 ביוני וה-5 באוגוסט 2022, אבל לא שובצו סרטים בספוטים האלו עוד.

עולם היורה 3

הסרט המתוכנן האחרון בטרילוגיה החדשה של כותר "פארק היורה" צפוי לכלול את כל השחקנים מהטרילוגיה החדשה ומהטרילוגיה הישנה, כמו סם ניל, ג'ף גולדבלום ולורה דרן, ובזמן שהסרט כבר התחיל את הפקתו, הוא היה מתוכנן לצאת לאקרנים רק ב-11 ביוני 2021.

כעת, הסרט יזוז בעקבות השינויים לוח הזמנים של Universal ויצא כעת ב-10 ביוני 2022. הבמאי קולין טרבורו פירסם בטוויטר את תגובתו על הדחייה של הסרט ביחד עם הפוסטר הרשמי שמתייחס לאימבר שממנו יצרו את הדינוזאורים ב"פארק היורה".

סיכום

בהתחשב בשינויים שראינו להפקות ויציאות סרטים בשנה האחרונה, זה לא מפתיע לראות עוד שינויים והזזות תאריכים לשנה הבאה. בואו נקווה שתאריכים אלו יהיו האחרונים עבור כל הסרטים המצופים הללו.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה