הכרזות של SONY מאירוע CES 2019

בתערוכת CES 2019, חברת SONY הכריזה על מוצרים חדשים וטלוויזית ענק שכמעט עוברת את ה-100 אינץ', בנוסף החברה דיברה על תעשיית הסרטים שבה היא לוקחת חלק רחב, כמו ספיידרמן וגברים בשחור הצפוי להגיע לאקרנים בקיץ.

סוני הכריזה בתערוכה על טלוויזית Master Series LED-LCD TV Z9, שהיא טלוויזיה ברזולוציית 8K ומגיע בגדלים ענקיים של 98 אינץ' ו-85 אינץ'. שני דגמי ה-Z9G פועלים ע"י המעבד של SONY, X1 Ultimate. הטלוויזיה מציעה עד פי 20 יותר ניגודיות מאשר טלוויזיית LED LCD, בזכות טכנולוגית 8K X-tended Dynamic Range Pro אשר מפזרת מצורה מדויקת את האור לאורך כל המסך.

סדרת ה-Z9G מביאה אתה גם איכות שמע מצוינת בנוסף לתצוגה. הטלוויזיה מצוידת ב-4 רמקולים הפונים אל כיוון הצופה ויוצרים תחושה שהשמע מגיע ממרכז המסך. בנוסף קיימת אופציית Netflix Calibrated Mode אשר מציגה תכניות מנטפליקס כמו שהאולפנים התכוונו. סביר להניח שסדרת Z9G יגיעו עם חיבור HDMI 2.1, המאפשר צפייה ב-4K  עם 120fps או 8K עם 60fps, וזמן תגובה קצר.

מסכי A9G הם סדרת מסכי OLED של סוני ברזולוציית 4K ובאים בגדלים של 77 אינץ', 65 אינץ' ו55 אינץ' ומגיעים בחבילה מאוד דקה. תמונה מלאת חיים עם זווית צפייה רחבה בזכות פאנל הOLED אשר מאיר כל פיקסל בנפרד. גם סדרת ה A9G מופעלת ע"י המעבד X1 Ultimate של סוני ומאפשר Upscaling לתוכן שהוא SD או HD וביא לאיכות שמאוד קרובה ל 4K.

סוני הכריזה בתערוכה שהיא עובדת על טכנולוגיה חדשה בשם 360 Reality Audio.  הטכנולוגיה ממפה את כלי המוזיקה המרכיבים את השיר ומאפשר לשמוע כל כלי מכיוון אחר, דבר הנותן הרגשה שאתה נמצא על הבמה בזמן הופעה. סוני טוענת שאין צורך במכשיר מיועד בשביל להשתמש ב-360 Reality Audio. אך בשביל לקבל את החוויה הטובה ביותר, יש צורך במדידת אופי השמע האינדיבידואלי של המשתמש.

סוני הכריזה בתערוכה גם על פטיפון חדש, Sony PS-LX310BT Wireless Turntable, עם אופציה לחיבור אוזניות אלחוטיות או רמקולים. הפטיפון מגיע עם משדר Bluetooth המאפשר חיבור כל אוזניות או רמקולים אלחוטיים אך עדיין יכול להתחבר לרמקולים חוטיים. קיימת גם אופציית חיבור בUSB להעברת התקליטים לקובץ במחשב.

אודות חן קהלני

השאר\י תגובה