רשת Syfy מבטלת את התכנית “Channel Zero”

אחרי 4 עונות, הסדרה “Channel Zero” מבוטלת על ידי רשת Syfy, כך אושר בהצהרה רשמית מאת יוצר הסדרה ניק אנטוסקה (Nick Antosca).

לאחר 4 עונות, ונתוני רייטינג מתנדנדים, הרשת Syfy הידועה בתכנים מגוונים ברמתם, החליטה לבטל סופית את התכנית “Channel Zero”, לאחר שבעונה האחרונה שלה זכתה לנתוני הרייטינג מהנמוכים ביותר בשנים האחרונות.
על אף שהסדרה לא צלחה את מבחני הרייטינג, היא זכתה לקהל מעריצים הדוק שמן הסתם יהיה מאוכזב מהביטול.

הסדרה עוסקת בקריפיפסטות (סיפורי אימה אינטרנטיים), ומביאה אותן בפירוט מלחיץ אל המסך- כאשר כל עונה עוסקת בקריפיפסטה אחרת- “Candle Cove”, “הבית ללא-סוף”, “Butcher’s Block” ו-“דלת החלומות”.

הידיעה על ביטול הסדרה “Channel Zero” באה הישר מן היוצר ניק אנטוסקה (Nick Antosca), שכתב באינסטגרם שלו כי:

אחרי 4 עונות, “Channel Zero” כבר לא ב-Syfy. אהבתי ליצור את התכנית והייתי שמח ליצור עוד… אבל אני לא יכול להתלונן על כך שעבדתי על 4 סיפורים שאני אוהב עם אנשים שאהבתי לעבוד עימם.

ההצהרה המלאה:

https://www.instagram.com/p/BsrTn5sgbGf/?utm_source=ig_embed

על אף שהסדרה זכתה לשבחים וביקורות מהללות, כאשר חלק אף כינו אותה “סדרת האימה הטובה ביותר המשודרת כיום בטלויזיה”, העונה הרביעית זכתה לממוצע צפיות נמוך במיוחד של 265,000 צופים סה”כ, וזאת למרות שקהל היעד של התכנית רחב יחסית והיא מיועדת לנוער-מבוגרים (18-49) כך שניתן להבין למה, לפחות משיקולי רייטינג, Syfy בחרה לבטל את התכנית, על אף התוצר הסופי האיכותי- בוודאי ביחס לתוכן האחר המופק על ידי הרשת.

התכנית “Channel Zero” לא משודרת בארץ באף אחת מהרשתות וניתנת לצפייה רק באופן לא חוקי, אך אולי כעת כאשר התכנית “מתה”, היא תאומץ על ידי Netflix או אחת חברות הטלויזיה בישראל כתוכן מקורי עבור לקוחותיה, ונזכה גם אנחנו להצטמרר.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *