רשת Syfy מבטלת את התכנית "Channel Zero"

אחרי 4 עונות, הסדרה "Channel Zero" מבוטלת על ידי רשת Syfy, כך אושר בהצהרה רשמית מאת יוצר הסדרה ניק אנטוסקה (Nick Antosca).

לאחר 4 עונות, ונתוני רייטינג מתנדנדים, הרשת Syfy הידועה בתכנים מגוונים ברמתם, החליטה לבטל סופית את התכנית "Channel Zero", לאחר שבעונה האחרונה שלה זכתה לנתוני הרייטינג מהנמוכים ביותר בשנים האחרונות.
על אף שהסדרה לא צלחה את מבחני הרייטינג, היא זכתה לקהל מעריצים הדוק שמן הסתם יהיה מאוכזב מהביטול.

הסדרה עוסקת בקריפיפסטות (סיפורי אימה אינטרנטיים), ומביאה אותן בפירוט מלחיץ אל המסך- כאשר כל עונה עוסקת בקריפיפסטה אחרת- "Candle Cove", "הבית ללא-סוף", "Butcher's Block" ו-"דלת החלומות".

הידיעה על ביטול הסדרה "Channel Zero" באה הישר מן היוצר ניק אנטוסקה (Nick Antosca), שכתב באינסטגרם שלו כי:

אחרי 4 עונות, "Channel Zero" כבר לא ב-Syfy. אהבתי ליצור את התכנית והייתי שמח ליצור עוד… אבל אני לא יכול להתלונן על כך שעבדתי על 4 סיפורים שאני אוהב עם אנשים שאהבתי לעבוד עימם.

ההצהרה המלאה:

View this post on Instagram

CHANNEL ZERO: CANCELLATION NEWS After 4 seasons, Channel Zero is no more at SYFY. I loved making this show and I would have loved to do more… but I can’t complain too much about doing 4 stories I loved with people who I loved working with: People like our writers, our actors, our extraordinary crew, the artists who contributed, our editors and post team, our composer Jeff Russo, our team at Syfy and UCP. And especially the four awesome directors, Craig Macneill, Steven Piet, Arkasha Stevenson, and Evan Katz. And before all that, the authors of the original creepypasta stories. Kris Straub, Brian Russell, Kerry Hammond, and Charlotte Bywater. I’m deeply grateful for this experience. Especially to everybody who watched and talked about and wrote about the show. There are stories we didn’t get to tell and creatures you didn’t get to see, but still might. 🍽🐈 Meanwhile, the first 3 seasons are currently on @shudder, and the 4th season will be soon. Enjoy. 🤡💀🖤

A post shared by Nick Antosca (@nickantosca) on

על אף שהסדרה זכתה לשבחים וביקורות מהללות, כאשר חלק אף כינו אותה "סדרת האימה הטובה ביותר המשודרת כיום בטלויזיה", העונה הרביעית זכתה לממוצע צפיות נמוך במיוחד של 265,000 צופים סה"כ, וזאת למרות שקהל היעד של התכנית רחב יחסית והיא מיועדת לנוער-מבוגרים (18-49) כך שניתן להבין למה, לפחות משיקולי רייטינג, Syfy בחרה לבטל את התכנית, על אף התוצר הסופי האיכותי- בוודאי ביחס לתוכן האחר המופק על ידי הרשת.

התכנית "Channel Zero" לא משודרת בארץ באף אחת מהרשתות וניתנת לצפייה רק באופן לא חוקי, אך אולי כעת כאשר התכנית "מתה", היא תאומץ על ידי Netflix או אחת חברות הטלויזיה בישראל כתוכן מקורי עבור לקוחותיה, ונזכה גם אנחנו להצטמרר.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה