כנס קומיקון סאן דייגו בוטל השנה- יחזור כנראה ב2021

וירוס הקורונה גבה קורבן נוסף- כנס Comic-Con סאן דייגו לשנת 2020 בוטל, והמארגנים מדברים על החזרת הכנס רק בשנה הבאה.

אחרי גל הביטולים האחרון– ברור לכולם כי וירוס הקורונה משנה סדרי עולם בעולם הבידור, כמו בכל תחום אחר.
כעת נראה כי הוא הביא לביטולו של כנס הקומיקס והגיקים הגדול בעולם- קומיקון סאן דייגו (בפעם הראשונה מאז נוסד לפני 50 שנה), שלא ייפתח השנה עקב חשש מההתכנסות שעלולה להוביל להידבקות המונית.
הביטול כמובן לא מפתיע אף אחד, מאחר ובחודשים האחרונים בוטלו ונדחו השקות של סרטים, סדרות, הפקות מקור ואירועי ספורט גדולים בכל רחבי העולם, אך עדיין הידיעה עצמה לא משמחת את מי שציפה לחשיפות השנתיות שכלל האירוע.

הכנס עצמו נוסד בשנת 1970 והיום הוא כנס החובבים הגדול בעולם לקומיקס בפרט ולבידור בכלל, הנערך מדי שנה במרכז הכנסים בסן דייגו, קליפורניה.
לאורך השנים הכנס תפס פופולריות רבה בקרב קהילת הגיקים העולמית, וככל שעולם המדיה של הגיקים השתלט על המיינסטרים- הפך הכנס לחלק משמעותי גם מתרבות הבידור העולמית, וכלל חשיפות של טריילרים לסרטים, סדרות ומשחקים שונים.

במשך התקופה האחרונה אנשים ציפו להצהרה מאת האחראים על האירוע, והיא שוחררה היום:

זמנים חריגים דורשים הפעלת אמצעים חריגים ובעוד אנו עצובים לנקוט בפעולה זו, אנו יודעים שזו ההחלטה הנכונה. אנו מצפים בכיליון עיניים לתקופה בה נוכל להיפגש שוב ולשתף בקהילה שכולנו אוהבים ונהנים מהם.

בנוסף להצהרה, צוות קומיקון הודיעו באתר כי מי שכבר רכש כרטיסים לכנס השנה, יכול לבחור האם ברצונו לבקש החזר על עלות הכרטיס שלו, או להעביר את הכרטיס לכנס בשנה הבאה.
מההודעה ניתן להסיק כי המארגנים אופטימיים, וצופים כי עד לשנת 2021 נחזור לשגרה והכנס יחזור להתקיים כסדרו.
אפשרות הבחירה על זיכוי או שינוי מועד הכרטיס עתידה להתקבל במייל בימים הקרובים לאלו שרכשו כרטיסים.

שמועות רצות ברשת לגבי הכוונות של חלק מהאולפנים, לבצע חשיפת טריילרים באירועים מקוונים ברחבי הרשת גם כאשר אין אירוע חשיפה רשמי או אפשרות להצגה בבתי הקולנוע, אך נכון לעכשיו לא ידוע על אולפנים שאישרו את השמועה.

אודות צוק עין אלי

חולה הארי פוטר, Assassin's Creed, מתמכר סדרתי לסדרות ושחקן PS4 במעט הזמן והחיים שיש לי. הדדפול הישראלי וכתב קולנוע.

השאר\י תגובה