המלאכיות של צ’רלי חוזרות בטריילר חדש ומפוצץ

אחרי 16 שנה שהכותר לא הופיע בבתי הקולנוע, Sony שחררה טריילר ראשון לחידוש של “המלאכיות של צ’רלי”.

בהמשך לטרנד החדש של Sony, לחדש כותרים מוכרים ואהובים כמו זומבילנד וגברים בשחור ולהחזיר אותם למסך הגדול, עכשיו מגיע תורן של המלאכיות של צ’רלי. ממש כמו גברים בשחור: אינטרנשיונל, גם החידוש הנוכחי יהיה סוג של המשך לסרטים המקוריים ויעקוב אחר החברה, במקרה הזה סוכנות הבלשים-המלאכיות של צ’רלי, לאחר שהיא התרחבה וכעת עובדת מסביב לעולם.

בשנת 2019 המלאכיות של צ’ארלי, סוכנות הבלשים הפרטית עברה לעבודה בינלאומית ויש לה צוותים רבים של מלאכיות ובוזלים המתרוצצים ברחבי העולם, ומצילים את היום. אליזבת בנקס כתבה במשותף, מביימת ומשחקת את בוזלי (שעד היום שוחקה רק על ידי גברים) בסרט, אליה יצטרפו אלה בלינסקה (אתנה), נעמי סקוט (אלדין), וקריסטן סטיוארט כשלושת הכוכבות הראשיות. גם סם קלאפלין (ללכת בדרכך) משחק בסרט, יחד עם נואה סאנטיאנו (לכל הנערים שאהבתי).

חברת sony שחררה טריילר ראשון למלאכיות של צ’רלי (2019):

אליזבת בנקס עשתה את הבכורה שלה כבמאית בסרט פיץ’ פרפקט 2, כך שאין מה לדאוג כשזה נוגע לצד הקומי של הסרט. השחקנית שהפכה גם לבמאית לא עבדה על סרט אקשן לפני, אבל לפי הטריילר נראה שגם בחלק הזה אין מה לדאוג. צוות השחקנים נראה נהנה לאוך הטריילר, ביחד עם דג’ימון הונסו ופטריק סטיוארט כשני בוזלים נוספים בתאגיד.

הניסיון של Sony להחיות את גברים שחור עם הסרט החידוש לא הלך כל כך טוב, אבל לפי הטריילר נראה שלמלאכית של צ’רלי יש עוד סיכוי להביא משהו חדש למסך ולהחיות את הכותר המוצלח.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה