"צ'רנוביל": טריילר ראשון מציג אסון היסטורי ידי אדם

"צ'רנוביל" הסדרה החדשה אודות אחד האסונות הגרעיניים הגדולים בהיסטוריה, מקבלת טריילר ראשון

למרות שרשת HBO אינה זרה לפרויקטים שמבוססים על אירועים גדולים מההיסטוריה (לדוגמה: "Brexit" עם בנדיקט קאמברבאץ'), היא עדיין לא הגיעה לסדרה שמציגה אסון היסטורי בקנה המידה של אסון צ'רנוביל.
הרשת החליטה להציג את הפרויקט כסוג של מיני-סדרה בעלת חמישה חלקים, עם קאסט מכובד שבא בצורת: ג'ארד האריס, סטלאן סקארסגארד (האבא של האלה שחשבתם עליהם), אמילי ווטסון ועוד הרבה.

עכשיו, HBO נותנת לנו את הטריילר הראשון ל- "צ'רנוביל", שמציג בעיקר את התוצאות הנוראיות של אסון זה, ביחד עם החקירה של סיבות האסון וההבטחה שנקבל- "סיפור שלא סופר". אתם מוזמנים לצפות בטריילר ולקרוא את התקציר למטה:

ב-26 באפריל, 1986, הכור הגרעיני בצ'רנוביל, אוקראינה (ברה"מ באותה תקופה) סבל פיצוץ גרעיני עוצמתי ששחרר חומר רדיואקטיבי לחלקים גדולים באוקראינה, בלרוס, רוסיה ואפילו עד לחלקים בסקנדינביה ומערב אירופה. הסדרה תציג את האסון ב-1986, אחד מהאסונות- מעשי ידיד אדם- הגדולים בהיסטוריה, ותספר על ההקרבות הגדולות שנעשו בשביל להציל את אירופה מאסון בלתי יתואר. פרק הבכורה יגיע ב-6 במאי, ב- HBO.

הטריילר מציג ומעביר אווירה שתגרום לכל אדם, גם אם הוא זוכר את האירוע וגם אם לא, לחוות ולהרגיש את הצער והכאב שקרו שם. נראה שהשילוב של קאסט מכובד מאוד, וסיפור שלא יתן לאף אדם לחשוב על להסתכל לצדדים, יכול לגרום לעוד סדרה בלתי נשכחת של רשת HBO.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה