הרפתקאותיה המצמררות של סברינה נפרדת מאיתנו עם 8 פרקים אחרונים

לאחר שלוש עונות ב-Netflix, הסדרה "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" נפרדת מאיתנו עם 8 שמונה פרקים אחרונים שמתכוננים להשתחרר בהמשך השנה.

הסדרה הצליחה בענק ב-The CW בדומה לסדרת הנוער "ריברדייל", שגם מבוססת על סדרת קומיקס. ניתן לראות את ההצלחה באה לידי ביטוי בכך שעונה 2 צולמה לפני שהעונה הראשונה שוחררה ב-Netflix ושהסדרה חודשה לעונות 3 ו-4 כמה ימים אחרי ששודר ספיישל חג המולד של הסדרה. המעריצים גם היו נלהבים מהעיבוד החדשני והאפל לסדרה ולכן נראה שההחלטה לבטל את הסדרה הגיעה מ-Netflix. לפניכם ההצהרה שמסר רוברטו אגירה-סאקאסה, תסריטאי ויוצר הסדרה ל-LINE TV:

העבודה על הרפתקאותיה המצמררות של סברינה הייתה כבוד מדהים כבר מהיום הראשון: צוות השחקנים, החל מקירנן כמכשפה בת העשרה האהובה על כולם, היה שמחה מוחלטת. אני אסיר תודה לצוות, לסופרים, לעורכים, לעוזרים ולכולם על שהעניקו אהבה לתוכנית האפלה והחלומית הזאת. אני גם אסיר תודה לשותפינו בנטפליקס, האחים וורנר, חברת ההפקה של ברלנטי וארצ'י קומיקס על כך שנתנו לנו לספר את הסיפור כפי שרצינו לספר. אנחנו לא יכולים לחכות שכולם יראו את העונה הרביעית".

סברינה

גם הספין אוף השני של ריברדייל, "קייטי קין" בוטל ובהקשר לכך מעריצים רבים תוהים אם ביטול "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" ישליך על העתיד של "ריברדייל" והתשובה היא לא, למרות שיגור רמזים קטנים בסדרה. החדשות הטובות הן ש"ריברדייל" תחזור לעונה חמישית ב-2021 ושיש עונה שלמה של "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" שמחכה לכם. תאריך השחרור אינו ידוע עדיין וכשנדע נעדכן אתכם.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה