Ubisoft Forward

Ubisoft Forward – סיכום האירוע האינטרנטי

חברת Ubisoft יצאה באירוע אינטרנטי, Ubisoft Forward, ואנחנו קיבצנו לכם את כל אירועי ההכרזה ממש כאן! שנתחיל?

חברת Ubisoft יצאה במגוון הכרזות חדשות כחלק מהאירוע האינטרנטי החדש שלה – Ubisoft Forward. אז מה חדש תחת השמש של Ubisoft?

Watch Dogs Legion

הטריילר הראשון שהוצג לנו במהלך האירוע היה של המשחק Watch Dogs Legion. בטריילר קיבלנו הצצה נוספת לסיפור המשחק המתרחש ברחבי לונדון. הטריילר הינו טריילר אומנותי, ובו לא נראו אנימציות כלשהן של המשחק עצמו. לאחר הטריילר הוצג לנו מידע נוסף אודות סיפור המשחק, לצד הצגה של מגוון אפשרויות המשחקיות שיש למשחק להציע, בדגש על כך שהמשחק יתנהל שונה בין כל שחקן היות וישנה אפשרות לבחור באופן אישי את הדמויות איתן תבלו את המשחק עצמו.

לבסוף קיבלנו טריילר נוסף שכן הציג חלקים נכבדים ממה שיש למשחק להציע, כולל דמויות מפתח מעניינות אותן נפגוש במהלך המשחק. גם כאן הוצג לנו דגש גדול במיוחד על הגיוון של הדמויות, כאשר כל דמות פועלת באופן שונה מדמות אחרת.

בסופו של דבר Watch Dogs Legion נראה מבטיח, בעיקר לאלה שמחפשים גיוון במשחקים המשתנה בזמן אמת.

Watch Dogs Legion יגיע לידינו ב-29 באוקטובר!

Brawhalla

משחק המכות הפופולארי של Ubisoft העונה לשם Brawhalla מקבל עדכון מרשים ומפתיע במיוחד המביא את המשחק באופן רשמי למכשירי המובייל!

Brawhalla צפוי להגיע לטלפונים החכמים בשישה באוגוסט!

Might and Magic Era of Chaos

Might and Magic נחשבת לאחת מסדרות המשחקים הותיקות ביותר של יוביסופט. הסדרה תקבל משחק טלפון חדש, שיחזיר לחיים את סדרת המשחקים האהובה!

Might and Magic Era of Chaos זמין כבר היום להורדה על הטלפונים החכמים!

Elite Squad

משחק ספין-אוף בעולם משחקי Tom Clancy, המשחק Elite Squad הינו משחק חדש לטלפונים החכמים, המציג לנו את מגוון הדמויות הרחב שקיים היום במשחקי Tom Clancy, החל מסם פישר בכבודו ובעצמו ועד לדמויות מוכרות ואהובות היישר מהמשחק Rainbow Six Siege המוכר והאהוב. לא נחשפו יותר מידי פרטים אודות המשחק אך הטריילר שהוצג נראה מגניב למדי!

תאריך היציאה של Elite Squad טרם פורסם!

Hyper Scape

Hyper Scape הינו הדרך של יוביסופט להיכנס לז'אנר משחקי הבאטל רויאל שעדיין לא ראה שובע בתעשיית המשחקים של השנים האחרונות. במהלך האירוע נחשף טריילר ששופך מעט אור על סיפור המשחק. לאחר הטריילר נחשפו לנו מספר לא קטן של פרטים נוספים אודות המשחק, כולל מידע רב על מהלך המשחק עצמו, בניהם מידע על הדרך שהמשחק מתקשר עם פלטפורמת השידור Twitch, המאפשרת לצופים לשלוט על מהלך המשחק בזמן אמת.

Hyper Scape זמין כבר היום למשחק בחינם בגרסת בטא, כאשר ייצא בקרוב באופן מלא ברחבי העולם!

Assassin's Creed Valhalla

לאחר ציפייה ארוכה מאוד חשפה יוביסופט במהלך האירוע לא מעט פרטים על הכותר הבא בסדרת המשחקים Assassin's Creed, והוא כמובן Assassin's Creed Valhalla!

בתחילה הוצג לנו סרטון בו נראה ממסעותיהם של יוצרי המשחק בכל הקשור לפיתוח המשחק, והיה נחמד מאוד לראות כיצד מפתחי המשחק הכינו את עצמם לקראת פיתוח המשחק, כשהם שמים דגש על אמינות ואותנטיות.

לאחר מכן הוצג לנו מידע רב אודות המשחקיות עצמה, כולל הסבר על סיפור המשחק, מצבי המשחק השונים שניתן לחוות במהלך השיטוט ברחבי עולם המשחק ועוד.

המצב הראשון שנחשף אלינו הוא מצב הפשיטה, שמציג לנו את היכולות של הויקינגים בכל הקשור לקרבות כיבוש. במהלך הקרבות נחסל אויבים, נפרוץ לבתים ומבנים ונבזוז אותם על המטבע האחרון.

לאחר הקרב נוכל לחזור להתיישבות שלנו, בה נוכל לפתח מבנים חדשים ויכולות חדשות, לצד תכנון מקדים של הצעד הבא שלנו.

לאחר מכן הוצג לנו מידע על מגוון האויבים שיש במשחק. אויבי המשחק מגוונים למדי ומציגים מגוון רחב של אפשרויות לחימה.

לאחר מכן הוצג לנו מידע אודות מערך החפצים במשחק ויכולות השחקן השונות, כאשר נוכל לבחור מתוך מגוון רחב של נשקים שיעמדו לרשותנו, שיתאימו לכל אחד מהשחקנים באופן אישי ובהתאם לסגנון המשחק האישי שלו.

בנוסף ללחימה פנים אל פנים הוצגו לנו חלקי התגנבות, בהם נוכל להסתנן לתוך ערים עוינות, לחקור אותן וללמוד אותן.

עוד בתחום החקירה הוצג לנו העולם הגדול והרחב של המשחק, שיאפשר לנו לחקור יערות גדולים ורחבים, מקדשים עתיקים, לצוד חיות ועוד.

לבסוף הוצג לנו מצב הכיבוש, שיאפשר לנו לכבוש ערים שלמות בקרבות ענק, הכוללים פשיטה מלאה על ערים מלאות חיים ושלל.

לאחר השידור הוצגו כשלושים דקות של משחקיות מתוך המשחק.

בסופו של דבר Valhalla נראה מעניין, ואני מקווה שהמשחק אכן יהיה מהנה ומוצלח כמו שהוא נראה כרגע!

Assassins Creed Valhalla יהיה זמין לרכישה החל מה-17 בנובמבר למחשב האישי, לקונסולות הדור הנוכחי וכן לקונסולות הדור הבא!

Far Cry 6

בסיומו של האירוע נחשף לנו הטריילר הרשמי של המשחק הבא בסדרת Far Cry 6, המשחק הבא בסדרת המשחקים המוצלחת של החברה, בו יככב ג'יאנקרלו אספוזיטו (שגילם את דמותו של גאס ב"שובר שורות" וב"סמוך על סול"). הטריילר נראה מרשים, אך לא נחשפו יותר מידי פרטים אודות המשחק עצמו. יחד עם זאת נחשף תאריך היציאה הרשמי של המשחק והוא ה-18 בפברואר 2021.

אז אלו היו כל החדשות משידור Ubisoft Forward נשוב ונעדכן אתכם גם לאחר השידור הבא שיתקיים בהמשך השנה.

אודות רועי האן

רועי האן, לשעבר העורך הראשי של מחלקת החומרה ב-PCGalaxy. טכנאי מחשבים, גיימר וגיק משכמו ומעלה, כיום כתב הטכנולוגיה של Ynet.

השאר\י תגובה