כריס אוונס עוזב את היקום הקולנועי של Marvel

כמו שפחדנו כבר זמן מה, כריס אוונס, שמגלם את קפטן אמריקה, יסיים רשמית עם חברת Marvel אחרי סרט ההמשך ל”הנוקמים: מלחמת האינסוף”

כבר מאז “קפטן אמריקה: חייל החורף”, הרגשנו שזמנו של כריס אוונס בתור קפטן אמריקה של היקום הקולנועי של Marvel היה מוגבל. ידענו שבשלב מוקדם או מאוחר, אוונס יחליט להוריד את המדים הכחולים, אדומים ולבנים ושנראה מישהו אחר לוקח על עצמו לגלם את הגיבור הפטריוטי של אמריקה.

כעת, במהלך ראיון עם עיתון New York Times, אוונס אמר שלמרות שהחברה תרצה ככל הנראה לחדש את החוזה שלו לקראת השלב הרביעי ביקום הקולנועי של Marvel, הוא מרגיש שהגיע זמנו לעזוב את התפקיד והוא יסיים עם החברה אחרי סרט ההמשך ל”הנוקמים: מלחמת האינסוף”.

אתה רוצה לרדת מהרכבת לפני שהם דוחפים אותך מהרכבת.

ציטוט לקוח מהלינק הבא.

האם זה אומר שקפטן יגיע לסופו בידי ת’אנוס כמו שראינו בטריילר החדש ל”הנוקמים: מלחמת האינסוף” וחברו הטוב באקי (סבסטיאן סטן) יחליף אותו, בדומה לקומיקס, בתור קפטן אמריקה?

לא בטוח- רוברט דאוני ג’וניור היה אמור בעצמו לעזוב את היקום הקולנועי של Marvel בסוף של “איירון מן 3”, אבל הרבה כסף הצליח להחזיר את ג’וניור לחליפת הברזל. אני לא אומר שאוונס בעל מניעים דומים לג’וניור, ואפילו היו דיבורים על כך שהוא עייף מלגלם את הקפטן, אבל כפי שלמדנו בתעשיית הקולנוע ובפרט ב-Marvel, שום דבר הוא לעולם לא סופי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

כתיבת תגובה

Specify Instagram App ID and Instagram App Secret in Super Socializer > Social Login section in admin panel for Instagram Login to work

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *