כריס המסוורת' יגלם את האלק הוגאן בסרט של Netflix

כוכב סרטי Marvel כריס המסוורת' יגלם את הכוכב הגדול ביותר של ה-WWE בכל הזמנים האלק הוגאן

בזמן שארגון ה-WWE הוליד מספר כוכבים ענקיים שהמשיכו את דרכם לתהילה עולמית בהוליווד כמו ג'ון סינה ודווין ג'ונסון, לעולם לא היה מתאבק שיותר היה מוכר עם האבקות ה-WWE/WWF מאשר האלק הוגאן. ההולקסטר עוטה האדום והצהוב היה אחד הגיבורים האייקונים של הילדות שלנו שגם אם לא ראיתם בחיים שלכם WWF, ידעתם שזה מה שהוא עשה בחייו.

לאחרונה הוגאן חזר ל-WWE אחרי מספר שנים שהורחק בגלל הערותיו הגזעניות וכעת הוא מקבל סרט ביוגרפי על חייו מבית Netflix, שיספר את עלייתו לפופולריות. הסרט יבוים על ידי טוד פיליפס ("בדרך לחתונה עוצרים בוגאס"), ייכתב על ידי סקוט סילבר ויופק על ידי מספר אנשים, ביניהם כוכב הסרט "כוכב נולד" בראדלי קופר. אבל המרכיב החשוב ביותר זה מי שיגלם אותו, לא אחר מאשר כוכב "הנוקמים", בנו של אודין ואל הרעם, כריס המסוורת'.

לפי תיאור הפרויקט, נראה שהסרט יתרכז בחלק הנכון בחייו של האלק הוגאן, מתחילת דרכו, עד  Wrestlemania הראשון ואולי גם Wrestlemania 3 בו היה לו את הקרב האייקוני עם אנדריי הענק. כל אירוע מעבר לאירועים אלו יהיה די חסר תועלת עבור Netflix להציג. משם הדרך של הוגאן רק התדרדרה, בעיקר תודות לפוליטיקה שלו מאחורי הקלעים וההתנהגות המגלומנית שלו. אבל היו לו מספרי רגעי שיא נוספים שיכלו להיות מגניבים לראות על המסך בסרט כמו הקמת ה-NWO והקרב מול דווין "דה רוק" ג'ונסון.

בין אם הליהוק הוא הנכון מבחינת מראה נדע רק כשנקבל תמונות ראשונות של המסוורת', אבל המחשבה שת'ור יגלם את האיש שהפך לפופולרי מחדש את השם האלק (Hulk- הענק הירוק) פשוט מבדרת יותר מדי. בכל מקרה, המסוורת' הוא שחקן מוכשר ומגוון עם יכולת לגלם אנשים טובים ומצחיקים ("ת'ור") ואנשים רעים ומסוכנים ("זמנים קשוחים באל רויאל").

בינתיים אין תאריך יציאה רשמי של הסרט אבל אנחנו בהחלט נמתין לפרטים נוספים לגבי הסרט הביוגרפי המצופה.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה