סינמה סיטי וסמסונג ישראל משיקים מסך קולנוע ראשון מסוגו

אחרי השקעה של 4 מיליון שקלים, המסך המתקדם בעולם מגיע לסינמה סיטי

חברת סינמה סיטי ממשיכה להראות יכולת התקדמות והתפתחות בתעשיית בתי הקולנוע התחרותית של ישראל עם ההכרזה על המסך החדש של החברה, ה-4K LED Theater Samsung Onyx, מסך ראשון מסוגו בישראל והמתקדם בעולם שייקח את טכנולוגיית המקרן והמסך ויהפוך אותה למיושנת.

המסך החדש הוא מסך Onyx LED שמציג תמונה אחידה וצבעונית ברזולוציית 4K (4096×2160), בדומה למסכים המתקדמים של חברת סמסונג ה-QLED. יחד עם רזולוצייה מצוינת, המסך נותן תמונה איכותית בכל תנאי ההארה ועם טווח בהירות גדול מהרגיל, כך שגם הסרטים החשוכים ביותר כעת יראו טוב יותר.

המסך מגיע עם מערכת סאונד Onyx Sound שבנויה משילוב בין הטכנולוגיה של חברת סמסונג ומערכת הסראונד העוצמתית של JBL, אז אפשר לצפות להיבלע לגמרי בסרט.

מנכ"ל סינמה סיטי שיחרר לנו הצהרה רשמית:

אנו נרגשים להיות החלוצים בישראל ומהראשונים באירופה, המעניקים לקהל לקוחותינו את חווית הקולנוע הטובה והמתקדמת ביותר בעולם. המסך הראשון שהותקן בגלילות, הינו סנונית ראשונה של מסכיOnyx LED , אשר בכוונתנו להתקין באולמות קולנוע נוספים במתחמי הסינמה סיטי ברחבי הארץ. סמסונג בחרה בישראל כאחד מהשווקים המובילים והחדשניים בעולם, וסינמה סיטי גאה להיות שותפתם האסטרטגית בישראל, עבור השקת מסך הקולנוע המתקדם בעולם. מיום הקמתה חרטה הסינמה סיטי על דגלה להיות רשת הקולנוע המעניקה את חווית הבידור, בילוי ופנאי המובילה בישראל ואנו פועלים כל עת על מנת להעניק לקהל לקוחותינו את השירות הטוב, המתקדם והחדשני ביותר הקיים ונמשיך לפעול כך גם בעתיד".

כפי שמנכ"ל רשת בתי הקולנוע ציין, המסך הותקן בהצלחה בגלילות ואפשר לצפות לעוד רבים ברחבי הארץ. כל מה שנותר כעת זה לראות איך המסך המתקדם בעולם ישפיע לטובה על מכירות כרטיסי הקולנוע של סינמה סיטי.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה