פורסם תאריך יציאת המשחק COD: Ghosts

פורסם תאריך יציאת המשחק עם טיזר ראשון על המשחק, ובנוסף לכך ניתן לראות את אקטיוויג'ן כבר פועלת במטרה לשכנע אנשים לקנות את המשחק

אקטיוויג'ן אישרה את תאריך יציאת הכותר הבא בסדרה הכי מפורסמת שלה, Call of Duty שיצא בחמישי לנובמבר השנה (עוד חצי שנה בדיוק מהיום). תאריך יציאת המשחק הוא למחשב האישי ,לקונסולות ה-XBox 360  וה- PS3 כאשר נאמר שהמשחק נמצא גם בפיתוח לקונסולות הדור הבא, האם גם הגירסאות ההלו יצאו באותו התאריך? נחייה ונראה.

להגיד את האמת הטיזר שהוצג לנו בראשון למאי נראה מבטיח מאוד, הוא מרשים וקליט יותר מהטיזרים למשחקים הקודמים והפעם נראה שאולי נעשו שינוים כלשהם במשחק.פרט מאוד מעניין שאקטיוויג'ן כבר מסרו לנו, הוא שהמנוע של המשחק שונה, והפעם נוכל סוף סוף לצפות לאפקטים וויזואליזציה שונה, הרי כבר מספר שנים אנו מתלוננים על השימוש באותו המנוע. בטיזר ניתן לשמוע מספר משפטים שנאמרים על ידי הקריין בזמן שמוצגים אנשים במסכות הקשורים למה שהקריין אומר. המשפט העיקרי בטיזר הוא :

"There are those who wear masks to protect themselves. And there are those who wear masks to protect us all"

ובתרגום חופשי אומר : יש כאלה שלובשים מסכות על מנת להגן על עצמם, ויש כאלה שלובשים מסכות כדי להגן על כולנו. ניתן להסיק הרבה מסקנות מהמשפט הזה, הוא נשמע עוצמתי ומבטיח ונותן תכושה שבמשחק הבא נוכל להיכנס לנעליו של לוחם בחטיבת לחימה יוקרתית בצבא האמריקאי.

מצד שני, על יחידת הרוחות שמענו לא פעם כבר במשחקי ה- Ghost Recon, ששם זכינו להתנסות בציוד המשוכלל שלהם ולראות את יכולתם. האם אקטיוויז'ן ינסו להעביר לנו את נקודת המבט שלהם על יחידת הרוחות, או שחוסר המקוריות שלהם דוחק אותם לפינה כאשר הרעיון הכי טוב שלהם מסתכם בחידוש רעיון שהומצא לפני הרבה שנים אצל חברה שונה?

את הטיזר למשחק ניתן לראות כאן:

אקטיוויג'ן לא מושכים זמן, ומאפשרים כבר עכשיו לעשות קנייה מוקדמת של המשחק. על מנת להשיג קהל רב יותר של קונים עכשיו, לכל הרוכשים לקונסולות ה-XBox 360 וה PS3 תינתן חבילת Camo (בגדים ועיצוב נשק) למשחק Black Ops 2 עם הצבעים והסמלים של הכותר החדש על מנת שיוכלו להסתובב במשחק ולהתלהב שכבר הזמינו את המשחק הקרב ובה.

הנה סרטון ובו אחר הקונים מראה את הסט שקיבל לבלאק אופס 2 :

המשחק נראה חדש ושונה, והעובדה ששונה סוף סוף המנוע מגדילה את הציפייה עוד יותר. אך העובדה שלא ניתן לשכוח היא שזהו משחק Call of Duty אשר יוצא כל שנה, ואצלי לפחות מזמן כבר אין ציפיות גדולות כלפי המשחק. האם המשחק יהפוף ללהיט עוד הפעם ויוכל סוף סוף לחולל שינוי בכותר ה-FPS המצליח בעולם? נחכה ל-21 במאי על מנת לראות את הטריילר המלא כאשר מייקרוסופט תציג את הקונסולה החדשה שלה ונוכל לקבל עוד הצצה ליחידת הרוחות.

 

בואו לדון על כל דבר אחר בפורום האתר
אשמח כמובן לתגובות, הן מחממות לי את הלב 3>

מכירים עוד על משחקים? רוצים לכתוב כתבות באתר? לעזור להתפתחות האתר? לכתוב מדריכים?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – בואו להיות חלק מצוות האתר שלנו!

אודות Vadim

אני מנהל צ'אנל גיימינג ישראלי המעלה סרטונים בעלי תוכן רחב במספר מגוון מאוד של נושאים, משחקים וסוגי עריכות. fpsrullers

14 תגובות

 1. כתבה נדירה מלאה מידע על המשחק הנדיר

 2. יש מלא מידע
  יפה מאוד

 3. GOOD!

 4. יפה מאוד!

 5. תודה רבה ממש עזר לי אחלה כתבה !!!!

 6. כל הכבוד!

 7. אחלה!

 8. כתבה מצוינת:)

 9. נחמד.. טוב לדעת.. מחכה כמו כולם לקול אוף דיוטי החדש

 10. אחרי תקופה ארוכה שלא כתבת משהו אתה חוזר וכרגיל, אחלה כתבה!!!!! מעולה!

 11. נראה לי שאני היחיד בעולם שלא אוהב את המשחק הזה! 😀

 12. אגב לא רשמתי אבל כתבה סבבההה לגמריי!

 13. נראה משחק טוב!

השאר\י תגובה