הוכרז המשחק – Wolfenstein: The New Order

זכינו לקבל טריילר ראשוני מהחברה Bethesda על כותר חדש בסדרת Wolfenstein הידועה לנו עוד מתחילת שנות ה-90, Wolfenstein: The New Order

השמועות היו נכונות, Bethesda היום הכריזו את המשחק Wolfestein. משחק ה-FPS שכולנו שמענו עליו לא פעם, שהפך כבר לנוסטלגי,חוזר והפעם עם עלילה שונה ואף אופציות שלא נראו בהרבה משחקים כיום.

רגע של היסטוריה לכן תשומת לב חברים, עוד ב-81 יצא משחק הוולפנשטיין הראשון שהיה משחק הרפתקאות הכולל אלמנטים של התגנבות, היה מכובד לזמנו ולעוצב מלכתחילה בלעדית לאפל 2 (מחשב של החברה אפל שכולנו מכירים היום שיצא עוד בשנת 77, ולשם השוואה בלבד למחשב הזה היה 4KB ראם, ואם תרצו 48 KB של ראם הייתם צריכים להוסיף עוד כ-1300 דולר).בשנת 2003 יצא המשחק שכנראה והכי מוכר לנו בסדרה, Wolfstein Enemy Territory שהיה משחק מרובה משתתפים חינמי למחשב בלבד.

הפעם, השנה היא כבר 2013 וצריך להפתיע את קהל המעריצים עם משהו חדש, וכך נעשה. למרות שכותר הבא כמו קודמיו עוסק במלחמת העולם השנייה, הפעם מדובר על השנות ה-60 כאשר ההיסטוריה שונתה והנאצים הם אלה שניצחו את מלחמת העולם השנייה. במשחק נשחק כדמות ידועה (שהיא גיבור מלחמה אמריקאי) בשם B.J. Blazkowicz, ומשימתנו תהיה להתחל "מתקפת נגד בלתי אפשרית" נגד הכוחות הנאצים שהשתלטו על העולם.

העלילה מתרחשת באירופה וב"סדר החדש" (שם המשחק כמובן) נסתנן ללא קצת מבצרים נאצים, ונילחם במאות אויבים בזמן שנוכל לשים את ידיינו על "נשקי על"  שבהם הנאצים השתמשו הנאצים כדי לשלוט על כדור הארץ- ואף מעבר.

כמובן שנזכה לשמוע על פרטים נוספים לגבי המשחק מאוחר יותר, אך מבית Bethesda שהוציאה לא קצת סדרות מצליחות שכולנו אוהבים (כמו Doom, The Elder Scrolls, FallOut ועוד') אני בטוח שלא נתאכזב. "אנחנו נרגשים להביא לגיימרים בכל העולם את הפרק החדש של וולפנשטיין" אמר ג'נס מטיאס – מנהל קריאייטיב ב MachineGames.

את הטריילר ההכרזה תוכנו לראות ממש כאן למטה:

בואו לדון על כל דבר אחר בפורום האתר
אשמח כמובן לתגובות, הן מחממות לי את הלב 3>

מכירים עוד על משחקים? רוצים לכתוב כתבות באתר? לעזור להתפתחות האתר? לכתוב מדריכים?
צרו קשר בדף המשוב שלנו – בואו להיות חלק מצוות האתר שלנו!

אודות Vadim

אני מנהל צ'אנל גיימינג ישראלי המעלה סרטונים בעלי תוכן רחב במספר מגוון מאוד של נושאים, משחקים וסוגי עריכות. fpsrullers

5 תגובות

  1. אין עלייך איזה כתבה!

  2. יופי של כתבה!

  3. כתבה מעולה, משחק מעולה 🙂
    נשמע אש

  4. כתבה מעולה!
    לא אוהב את הסוג משחק הזה אבל אני יוריד אותו

  5. יפה!

השאר\י תגובה