חדשות COD: Infinity Warfare מהשבוע האחרון

מספר חדשות מעניינות הגיעו אלינו בנוגע ל COD: Infinite Warfare

במהלך השבוע האחרון הגיעו אלינו מספר ידיעות חשובות בנוגע ל-COD: Infinite Warfare ולמען הנוחות של קוראינו החלטתי לאגד את כולן בכתבה אחת.

מערכת הבנייה של נשקים בטריילר חדש
בעוד שאנו מתקרבים אל תאריך השחרור של המשחק, Activision החליטה לשחרר לנו טריילר נוסף, והפעם- מערכת הבנייה של הנשקים. מאחר שהרי כמובן שכל משחק זקוק למערכת בנייה ארורה היום ומה שונה המשחק הזה מהשאר. בטריילר תוכלו לראות שאת הנשקים תהיה אפשרות לבנות בעזרת אב טיפוס שיינתן להשגה במהלך המשחק. מדרג הנשקים לבנייה מאוד פשוט, ככל שנדיר יותר כך הנשק ייתן יותר בונוסים ויכולות חדשות לשחקן במשחק.

לאחר התבוננות אישית על הסרטון אני רואה שקיים יחסית הבדל בין מערכת הנשקים של Black Ops 3 ושל- Infinite Warfare ואני מקווה שהמערכת תהיה יעילה ופתוחה לכל השחקנים ולא תכיל נשקים עוצמתיים מדי שיוכלו להיקנות כמו משחקים שלא אזכיר את שמם *שיעול מלא באבולה* Black Ops III *מת*.

הבטא למזמינים המוקדמים של Infinite Warfare פתוחה לשחקני ה-PS4
אם אתם מברי המזל שיכלו להרשות לעצמם להזמין את הגרסה המוקדמת של המשחק ותוהים מדוע לא יכולתם לשחק בבטא הסגורה למזמינים אתמול אז תנו לי להרגיע אותכם ולהגיד ש-Infinity Ward מודעת לבעיה ומטפלת בה. בפוסט שנכתב ב-Twitter של החברה נכתב שהם מודעים לבעיה והיא נובעת מתוך עומס על השרתים והודיעה שהם מתקנים את הבעיה ושהבטא צריכה לעלות בקרוב.

הבטא הסגורה למזמינים של המשחק תהיה זמינה מהתאריך של ה-14 לאוקטובר עד ה-17 לאוקטובר לקונסולת ה-PS4 ותחזור בתאריך ה-21 עד ה-24 למזמיני המשחק של ה-Xbox One.

המשחק צפוי לצאת בתאריך ה-4 לנובמבר למחשב האישי (שלצערנו לא זכה לבטא), PS4 ול-Xbox One.

אודות אור כהן

משנה לעורך הראשי בקטגוריית חומרה מנתניה אם אני לא כותב אני כנראה רואה סרט מדע בדיוני או משחק במשהו שקיבל ביקורות שליליות

השאר\י תגובה