מלחמת (וואו יש שם המון) כוכבים – טריילר חדש לסרט Star wars: Rogue one

יקום מלחמת הכוכבים ממשיך לגדול בקצב מסחרר ובעוד חודשיים (בול) יוצא הסרט החדש שימלא לא מעט חורים בסיפור שכולנו אוהבים, Star wars: Rogue One, או כמו שאני קורא לו – מה קורה בין "נקמת הסית'" ל-"תקווה חדשה".

אז פחות דיבורים ויותר מורדים, קבלו את הטריילר לסרט Star Wars Rogue One:

אז בעוד חודשיים מגיע הסרט החדש בסדרה ובשביל לעורר את ההתלהבות סביבו כמו שהייתה לפני הוצאת הסרט "הכוח מתעורר", משחררים אלינו האולפנים טריילר חדש שמספר לנו על הימים הראשונים של המרד שאותו מובילים סמוראיים כשאחד מהם עיוור והשני הוא פורסט וויטקר המבריק בעל רגלי הרובוט, על הולדת כוכב המוות שכל מעריץ Star Wars כבר דימיין איפה תהיה הדירה שלו וגם הוא יהיה חלק בלתי נפרד מהסיפור המרכזי בעלילה (ולא רק משהו מגניב שתלוי בחלל), שובו של הגדול מכולם ובנוסף, גם כמות מרשימה של שחקנים שאת חלקם רואים לאחרונה בכל מקום:

פליסיטי ג'ונס – ג'ין ארסו – משחקת עכשיו לצד טום הנקס בסרט "התופת".

דייגו לונה – קפטן קאסיאן אנדור, חבר בברית המורדים.

ריז אחמד – בודהי רוק – כוכב יצירת המופת של HBO "ליל האירוע".

פורסט ויטאקר – שו גררה, דמות שכבר המוכרת לקהל שצופה בסדרת האנימציה "מלחמת הכוכבים: מלחמת המשובטים".

מאדס מיקלסן – גיילן ארסו, אביה של ג'ין

Rogue One

לצידם עוד קאסט גדול ומפתיע ממגוון תרבויות ומבטאים שבהחלט מהווים חלק גדול ביקום הוורסטילי של Star wars וכמובן שובו של הגדול מכולם – ג'יימס ארל ג'ונס בתור קולו של דארת' ויידר. הדמות שכולם חיכו לראות שעושה קאמבק אמיתי ולא רק בתור גולגולת בתוך קסדה או מרצ'נדייז חדש שאין איפה לשים.
אני אישית סקרן מאוד לגבי מה שיעשו עם הדמות הזאת, ויידר הצליח לשמור לאורך שנים רבות על פאסון וייחודיות, על אף שהוא התחיל כילד קטן ומעצבן שגדל למתבגר מעצבן, ועתה הוא ניצב בפני מבחן אמיתי, סרט חדש.

תפתחו יומנים ותרשמו (אם לא שמתם תזכורת בכל מקום) Star Wars: Rogue One יעלה לאקרנים בתאריך ה-16 לדצמבר בכל קולנוע אפשרי. איך לדעתכם הולך להיות הסרט? משהו חדש ומרענן ביקום של סטאר וורס או עוד משהו שעדיף היה להוציא ישירות בלו ריי. מה אתם חושבים?

אודות אבירם צדיקריו

אבירם צדיקריו קופירייטר, גיימר ותיק עם 20 שנות נסיון ויודע דבר או שניים, שאלות במייל, לא בשבת כי אני משלים שעות שינה. לייצירת קשר- [email protected] http://aviram.2ya.com/

השאר\י תגובה