ארבעת הסרטים הבאים של Avatar הוכרזו רשמית

העתיד של סדרת סרטי Avatar המופקת על ידי ג'יימס קמרון לא מאיר פנים כלל, כאשר סרטי ההמשך לסרט המצליח כל הזמן קיבלו עיכובים, אך למרות כל זאת, Fox הכריזה שלפחות ארבעה סרטי המשך יופקו בסדרה.

בשבוע הקודם, במהלך כנס ה-CinemaCon שנערך בלאס וגאס, ג'יימס קמרון הכריז על ארבעה סרטי המשך לסרט המצליח, ובנוסף לכך, הוא הכריז שהוא שכר את ריק ג'פה, אמנדה סילבר, שיין סלרנו וג'וש פרידמן אשר יכתבו את התסריטים לסרטי ההמשך, מאחר והם כתבו סרטים שדי הצליחו.
Avatar 2 כנראה יגיע אלינו בדצמבר 2018, כאשר שם אין כרגע סרטים המהווים תחרות לסרט שיצא, אך כל זה יכול להשתנות מאחר וישנו סיכוי שסרט הספין אוף החדש של סדרת סרטי מלחמת הכוכבים עשוי לצאת מוקדם יותר, כפי שדיסני עשתה עם פרק 8 (הקדימה ממאי 2018 לדצמבר 2017).

הסרט השלישי יגיע אלינו בדצמבר 2020, הרביעי כנראה בסביבות דצמבר 2022, והחמישי יגיע אלינו בדצמבר 2023. בנוסף לכך, סם וורית'ינגטון וזואי סלדנה, השחקנים אשר כיכבו בסרט הראשון, הצהירו כי הם מעוניינים לשחק בסרטים הבאים בסדרה.
למי שלא יודע, Avatar הוא סרט מדע בדיוני / פנטזיה שיצא בשנת 2009, והוא הפך לסרט שהרוויח הכי הרבה בכל הזמנים, כאשר הכניס לכיסו יותר מ-2.7 מיליארד דולר ברחבי העולם. ג'יימס קמרון, במאי הסרט, הודיע שהוא מחכה להתקדמות הטכנולוגיה בהפקת הסרטים, כדי שיוכל להכין את הסרטים כפי שהוא ירצה, ושיתאימו לרעיונותיו לסרט, וכרגע, הטכנולוגיה כנראה די מתאימה, מאחר והפקת הסרטים כבר בדרך.

אודות רפאל יקותיאל

רפאל, בן 20 מחולון, משחק בעיקר במשחקי פלטפורמר אינדי ומכות, חלק מה-PCMR, מכור לטקן, ובעד מלחמת עולם בין Intel, AMD, ו-Nvidia.

השאר\י תגובה