קונסטנטין לא יקבל סדרה משלו, אלא ישאר ב-“אגדות המחר”

הדמות המפורסמת של האנטי גיבור- “קונסטנטין” לא תקבל את העונה השנייה לסדרה אליה קיווינו, אלא תשאר חלק מהסדרה- “אגדות המחר”.

הדמות של ג’ון קונסטנטין הופיעה לראשונה בקומיקס של- “היצור מן הביצה” (“Swamp Thing”) אבל במהרה נהיה פופולרי וקיבל קומיקס אישי ומצליח משלו, ואף שיתף פעולה עם עוד דמויות מפורסמות כמו “לוציפר” ו-“סנדמן“. ב-2014 הדמות קיבלה סוף סוף סדרה משלה אשר בוטלה לאחר חצי עונה. למרות עובדה זאת, הדמות המשיכה עם הפופולאריות שלה כאשר ג’ון הופיע בסדרה המצליחה-“החץ“, ובסופו של דבר כדמות חשובה ב-“אגדות המחר“.

לא מזמן התחילו שמועות של- CW היו תכניות להחיות מחדש את הסדרה של קונסטנטין, אבל מנכ”ל החברה מארק פדוביץ’ יצא ואמר שלא התקיימו שום שיחות לחזרת הסדרה. למרות שחדשות אלה כן אכזבו כמות גדולה מהקהל, פדוביץ’ אישר שהדמות של מאט ראיין תחזור לעונה החדשה של “אגדות המחר”.

במאי “אגדות המחר” דיבר על הריתוק שלו עם הדמות של קונסטנטין ואיך ירצה לחקור אותה בסדרה עוד בעתיד, כאשר הוא בעיקר תיאר את הניגודיות שלה כשאמר- “ג’ון הוא גם בור ללא תחתית של אפלה וגם אדם אציל”. נקווה שחדשות אלה ינחמו את הכמות הלא קטנה של מעריצי הדמות, שקיוו לקבל הפעם אולי קצת יותר ממנה.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

תגובה אחת

  1. לא נכון יש לו סדרה משלו

השאר\י תגובה

%d בלוגרים אהבו את זה: