“מקביל”: טריילר לעונה 2 מציג אדם עדין שמתכונן למלחמה

העונה השנייה ל-“מקביל”, סדרת הביון-מדע בדיוני שתעשה את הופעת הבכורה ב-Starz  מוקדם יותר השנה, תופיע הרבה יותר מוקדם ממה שציפינו לפי הטריילר והפוסטר.

“מקביל”, הסדרה בכיכובו של ג’יי קיי סימונס כשתי גרסאות שונות של עצמו, מתעסקת בקיום של יקום מקביל ובכל הריגול ותככים ממשלתיים שמעורבים בשמירת הסודות של שני הצדדים, כשצד אחד כל הזמן מנסה לחדור לשני. התוצאה היא אחת מסדרות הביון החכמות ביותר בטלוויזיה כיום (עכשיו כש- “האמריקאים” נגמרה), ואחת מהסדרות החדשות הטובות ביותר ב-2018.

זאת הפתעה, לגלות שהסדרה תוציא את העונה השנייה עוד לפני ש-2018 תצא מהדלת. כמובן שזה ממש על הקשקש, כשפרק הבכורה הוא ב-9 בדצמבר, אבל הצעד של להוציא שתי עונות בשנה אחת הוא מפתיע, בלשון המעטה. זה יכול לשחק לטובתה של הסדרה כמובן, כי למרות שזאת תקופת שיא לטלוויזיה, סוף השנה תמיד מוצא את עצמו קצת חסר בסדרות חדשות. הציפייה היא שהסדרה כמובן תציג את עצמה לצופים חדשים.

הטריילר עצמו נותן הצצה טובה למה שאנחנו יכולים לצפות, מתמקדת בתקופה קצרה אחרי סיום העונה הראשונה שבה נסגר השער בין העולמות בעקבות מתקפות הטרור. ההשלכות של אירועים אלו שמו זוג של הווארד סילק ביקום הלא הנכון, עובדה שג’יימס קורמוול (שמצטרף לסדרה) נראה מאוד מודאג לגביה, כאשר הוא מדבר עם הווארד על מקבילו (נודע בסדרה כהווארד פריים) שלא ידוע אם יאהב את הרעיון של לגור ביקום אחר.
אתם מוזמנים לצפות בטריילר למטה:

 

בנוסף לקורמוול, העונה השנייה של “מקביל” תציג גם את בטי גבריאל (“תברח”) כסוכנת ה- FBI לשעבר- נאיה טמפל, שכנראה באה בשביל לעזור כנגד הפלישה של הסוכנים הרדומים מהיקום השני. ממה שאפשר לראות בטריילר הראשון, לגבריאל יהיה תפקיד חשוב, מה שבתקווה יפצה על התפקיד המאכזב שלה בעונה השנייה של “ווסטוורלד“.

ביחד עם הטריילר החדש, Starz גם שחררה פוסטר מגניב בשביל העונה הקרבה, העיצוב שמזכיר באופן מצחיק את סרטו של ג’ורג’ קלוני מ-2010, “האמריקאי”. האופי המיוחד של הסרט וגם של סדרת המתח בדרך מסוימת גם מאוד דומה, דבר שגורם להשוואה להיות עוד יותר מתאימה. זה גם אמור להגביר את ההתרגשות לעונה החדשה של אחת הסדרות החדשות הטובות ביותר בטלוויזיה, שתבוא רק עוד חודשיים.


העונה השנייה של “מקביל” תשדר את פרק הבכורה שלה ביום ראשון, התשיעי בדצמבר, ב-Starz.

 

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה