גרסת לייב-אקשן של Cowboy Bebop מגיעה אל Netflix

גרסת לייב אקשן לסדרת האנימה Cowboy Bebop מגיעה אל Netflix.

עוד אנימציה יפנית אהובה מגיעה אל Netflix ורוכבת על גל העיבודים של סדרות אנימה, ללייב אקשן כחלק מהניסיון של רשת הצפייה הישירה להרחיב את התוכן שלה מסביב לעולם. לאחר הצלחתו של Death Note מבחינת צפיות, Netflix מביאה אדפטציה נוספת לסדרת אנימה מוכרת ומוערכת, Cowboy Bebop. האנימה Cowboy Bebop יצאה ביפן ב-1997, אך שואבת השראה רבה מן התרבות האמריקאית. ציידי הראשים הגיעו למערב רק ב-2001, אך העיקוב לא הפריע לסדרה להפוך להצלחה מסחררת.

Netflix הודיעה שהיא ו-Tomorrow Studios משתפים פעולה בהפקת הסדרה Cowboy Bebop שתהיה בת 10 פרקים. הרעיון לעיבוד הסדרה ללייב אקשן הועלה על ידי Tomorrow Studios כבר בשנה שעברה והיה בתהליכים מאז. אתם מוזמנים לצפות בטיזר קצר ש-Netflix שחררה ביחד עם ההודעה:

את הסדרה יפיקו מרטי אדלסטין וBecky Clements מ-Tomorrow Studios שין ססאקי, Masayuki Ozaki, ג'ף פיננר,  Yasuo Miyakawa, סקוט רוסנברג, Matthew Weinberg , אנדרה נימק, ג'וש אפלבום, Tetsu Fujimura ועוד, כשאליהם יצטרף הבמאי של הסדרה המקורית, שיניצ'ירו ווטנאבה, כיועץ. בהתחשב בעובדה שהסדרה החדשה הולכת להיות חידוש, (עיבוד שנצמד למקור ולא רק מבוסס עליו), ובהתערבותו של ווטנאבה, אפשר לצפות שגרסת הלייב אקשן תהיה דומה למקור. אך צריך לקחת בחשבון שהסדרה המקורית נמשכה רק 26 פרקים, מה שאומר שאם הסדרה החדשה תצליח ותקבל עונות נוספות, אז כבר בעונה השלישית נקבל סיפורים חדשים.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה