cris-tales-logo
cris-tales-logo

Cris Tales נדחה לתחילת 2021, אבל מקבל טריילר משחקיות

על פי צוות הפיתוח, הדחייה נובעת מהרצון שלהם לשייף את המשחק יותר לפני שיחרורו

Cris Tales הוא אחד ממשחקי התפקידים היותר מסקרנים של השנה שנתיים האחרונות. הוא מכיל סגנון ויזואלי יפיפייה וייחודי, והסיפור שלו הולך להתמקד בעבר, בהווה ובעתיד בו זמנית, תוך אפשרות לשחקנים לחוות ולחקור איזורים שונים על צירי הזמן השונים. דמו שלו שוחרר מוקדם יותר השנה (אשר אני הורדתי ומאוד נהניתי ממנו) והמשחק היה אמור לנחות כבר בחודש הבא. אבל הכרזה רשמית מאת המפתחות (Dreams Incorporated ו-SYCK Team) והמפיצה (Modus Games) הודיעה על דחייה רשמית של המשחק לתחילת השנה הבאה. יחד עם ההכרזה קיבלנו גם הסבר לסיבת הדחייה, וזה אכן נשמע סביר.

"אנחנו צוות פיתוח קטן אשר ממוקם בקולומביה. Cris Tales הוא הפרוייקט הכי גדול שעבדנו עליו עד היום, ואנו מעוניינים לספק לשחקנים את המוצר הטוב ביותר שאנו יכולים. כפי שניתן לשער, כל  דבר במשחק לרוב חייב להיות מציור או מוכן לפחות 3 פעמים, גם עבור העבר, גם עבור ההווה וגם עבור העתיד, ותהליך זה לוקח זמן תוך שמירה על בקרת איכות גבוהה ווידוא ששום אלמנט לא יוצא פחות משוייף מהאחרים. במידה מסויימת זה כמו לפתח 3 משחקים שונים בו זמנית, והאתגר שאנו מתמודדים איתו הוא מכובד. בהתאם לכך החלטנו לדחות את שיחרור המשחק על מנת לעבוד עליו ולספק לכם חוויה קסומה ומדהימה על כל 3 הצירים".

בנוסף לכך הם גם הודיעו שהם מנצלים את הזמן הנוסף לטפל בבעיות שצצו לשחקנים שונים במהלך הדמו, ולראות אילו רעיונות הם יכולים להכניס אשר הגיעו מתוך הקהילה. על מנת להקל על העיכוב, הם שיחררו טריילר משחקיות חדש שמראה לנו דמויות שונות ואזורים חדשים שנוכל לחקור במשחק.

Cris Tales מיועד להיות משוחרר בתחילת 2021 עבור ה-Xbox One, Xbox Series X / Series S, Switch, Stadia, PlayStation 4, PlayStation 5 ולמחשב האישי.

אודות אלעד שרז

אלעד שרז, בן 29 מגן יבנה. חובב משחקי ווידאו, אנימה, מנגה, ותרבות חנונית בכללותה. גיימר מאז גיל 10, וגאה להגיד שסיימתי את NFSU בגיל 14 חח

השאר\י תגובה