PC Gaming Show

PC Gaming Show – סיכום השידור

PC Gaming Show היה עמוס במשחקים למחשב האישי

בעוד רובנו יושבים וחושבים על הקונסולה הבאה שאנחנו ככל הנראה הולכים להכניס הביתה, אל תחשבו לרגע שהמחשב האישי שלנו הולך להישאר מקופח. בימים כתיקונם PC Gaming Show, תצוגת משחקי המחשב של PC Gamer, הייתה אמורה להיות כחלק מתערוכת ה-E3. אך כמו רוב 2020, גם התצוגה הזו הועברה לקהל הרחב באמצעות שידור ישיר ביוטיוב, ואנחנו כאן בשבי לעשות לכם סדר בדברים.

Valheim

הכינו את עצמכם להרפתקאה בהשפעת המיתולוגיה הנורדית, במשחק פעולה-הרפתקאות תלת ממדי. יהיה עלינו להילחם בטרולים ושבטים יריבים, בעודנו מתקדמים הלאה ביבשת. מי שמעוניין, יכול להירשם לגרסת הבטא של המשחק כעת, באמצעות הקישור כאן

עדיין לא ידוע על תאריך שחרור.

Ooblets

אם ליבכם חשק בגידול של מגוון צמחים ואיסוף של כל מיני חיות שונות ומשונות, Ooblets הוא המשחר עבורכם. מוזר, צבעוני וססגוני המותאם לכל סוגי השחקנים השונים. למי מכם שמעוניין לנסות את המשחק, במהלך הקיץ הקרוב תהיה עבורו גישה מוקדמת, באמצעות החנות של Epic. 

Torchlight III

הכותר Tourchlight שב אלינו בפעם השלישית, והוא זמין בגישה מוקדמת באמצעות Steam. בגישה המוקדמת אנחנו יכולים להנות מארבעה מקצועות שונים, שתי מערכות שלמות, מספר רב של משימות אופציה של יצירה של מבצר, מעל ל-100 פריטים אגדיים ועוד המון המון הפתעות שממתינות לנו בפנים. 

Elite Dangerous

חבילת ההרחבה החדשה למשחק האהוב Elite Dangerous מגיעה, והיא עונה לשם Odyssey. אותה חבילת הרחבה תאפשר לנו לצאת מן החלליות שלנו ולהתהלך על פני כוכב הלכת השונים, להילחם בקרבות בגוף ראשון, להשלים חוזים למינהם והשמיים הם (לא) הגבול. 

חבילת ההרחבה Odyssey תשוחרר במהלך שנת 2021.

Persona 4 Golden

זו למעשה גרסה מחודשת של אותו משחק ישן ואהוב. Persona 4 Golden מביא איתו גרפיקה באיכות HD, ומי מכם שרוצה, ישנה אפשרות לבחור בין הדיבוב היפני או האמריקאי למשחק. הוא זמין כעת לרכישה באמצעות Steam. 

In Sound Mind

אם סגנון משחקי האימה מדבר אליכם, אז המשחק In Sound Mind כנראה יקרוץ לכם. מדובר במשחק אימה פסיכולוגי בגוף ראשון, המשלב בתוכו מגוון של חידות פאזל, קרבות בוסים ייחודיים ומוזיקה מקורית מאת "The Living Tombstones". 

המשחק צפוי להגיע במהלך 2021.

Airbone Kingdom

המשחק משלב בתוכו חקירה וניהול בתצורה מיוחדת. הגדילו את השבט שלכם באמצעות פיתוח טכנולוגיה וגילוי של ממלכות וערים נסתרות, ואולי יום אחד תצליחו להשיב את העולם לקדמותו. 

המשחק צפוי להגיע במהלך הרבע האחרון של שנת 2020.

DwarfHeim

DwarfHeim הוא משחק אסטרטגיה בזמן אמת, בו ניתן לשחק עם בשיתוף עם שחקן נוסף, והוא מאפשר לנו לבחור את המינים השונים במשחק, על מנת לסייע לשבט שלנו לשרוד. יהיה עלינו לאסוף משאבים, להרחיב את העיר ולהביס את האיום המתמשך של הטרולים האימתניים, המאיימים עלינו ועל המשך קיום השבט שלנו.

Humankind

מי מאיתנו חובבי ההיסטוריה לא פעם חשב על כמה יהיה מגניב לשנות אותה במקצת? עכשיו אנחנו יכולים לעשות זאת, באמצעות המשחק Humankind. המשחק הוא שילוב של אסטרטגיה יחד עם היסטוריה, אשר נמצא פיתוח על ידי Amplitude, שמזמינים אותנו, השחקנים להיות חלק מפרוייקט הפיתוח של הכותר, על מנת לתרום את חלקנו עבור המשחק. 

הוא צפוי לצאת במהלך שנת 2021.

Icarus

משחק חדש מהמפתחים של המשחק המוצלח, Dayz. מדובר במשחק הישרדות הלוקח אותנו אל החלל ואל כוכבים חדשים. אנחנו מתחילים את מסע ההישרדות שלנו בתחנת חלל, לבדנו או יחד עם חברים. יהיה עלינו לבחור משימות ומשם למוא את דרכנו אל כוכב חדש היא לא מסובכת. הדבר היחידי שעומד בעיקר בדרכנו הוא הזמן. במידה ולא נעמוד בזמן הדרוש עבור המשימה שלנו, אנחנו עלולים לאבד את כל ההשיגים שלנו עד כה, ואף את הדמות שלנו. אם הדמות שלנו סיימה את חייה בגלל חוסר בחמצן או בהתקפה של יצור כזה או אחר, תהיה לנו האפשרות לשוב לחיים. 

המשחק צפוי לצאת במהלך שנת 2021, והוא יהיה חינמי.

Evil Genius 2: World Domination

פעם נוספת אנחנונ לוקחים על עצמנו את התפקיד של הגאו המרושע, המנסה להשתלט על העולם כולו. במהלך המשחק אנו נוכל לאמן את המשרתים שלנו, לגייס אל חייקנו נושאי כלים, לשלח את אותם משרתים אל משימות, ואפילו להוריד סוכנים מיוחדים.

המשחק יהיה זמין לרכישה במהלך השנה הנוכחית.

Godfall

התכוננו לקרב, כי Godfall זכה לקבל טריילר משחקיות חדש לגמרי. העולם הקסום של Godfall פועל באמצעות ארבעה יסודות שונים, אדמה, מים, אוויר ואש. המשחק עצמו מכיל מערכת המבוססת קרב וצבירה של אוצר. 

מי מכם שמשתוקק למשחק הזה, ישמח לשמוע שהוא צפוי לצאת בסוף השנה, עבור המחשב וגם עבור ה-PS5 החדש.

Prodeus

נכון, Prodeus הוכרז לו כבר במהלך שנת 2018, אך כעת הוא סוף סוך זוכה להגיע לגישה מוקדמת לקראת סוף שנת 2020. מדובר במשחק יריות בגוף ראשון, אשר זורק אותנו חזרה אל אותו סגנון של משחקים של שנות ה-90, אך יחד עם זאת יש בו גם את המודרניות של זמננו. 

Fae Tactics: The Girl Who Destroyed the World

זה הוא משחק טקטיקה ואסטרטגיה, בו אנו עוקבים אחר נערה צעירה בשם פיאוני, ולה כוחות קסם, באמצעותם היא מזמנת בעלי ברית שונים, מטילה כשפים ומתחברת במהרה להון דמויות אחרות.

המשחק צפוי להגיע כבר במהלך הקיץ הקרוב.

Carto

משחק חידות, שמלא בסגנון ייחודי ומלא חן. המשחק עוקב אחר ילדה צעירה ובמסעה הביתה. אך בכדי שהיא תוכל להגיע לשם, יהיה עליה להשיג מפה קסומה שתראה לה את הדרך.

Blankos: Block Party

הכותר הצבעוני הזה יאפשר לכל אחד מאיתנו לבנות את העולם שתמיד רצה. כמובן שנוכל להשתשע ולשחק בו כעוות נפשנו, לבד או עם חברים. כל אחד מאיתנו מקבל צעצוע משלו, אותו הוא יכול להתאים באופן אישי ולהשתמש בו ברחבי העולם.

Everspace 2

Everspace 2 זוכה לקבל טריילר חדש, החושף לנו מעט מהאקשן וקרבות החלל הצפויים לנו במהלך המשחק. למשחק עדיין מתוכננת גישה מוקדמת, שתעלה לקראת סוף שנת 2020. 

Inkulinati

זה הוא עוד משחק אסטרטגיה המבוסס על גבי תורות. המשחק מושפע מהממים של נזירים מימי הביניים. כל יחידה מייצגת למעשה כת יד מיושן, המופח לחיים בצורה משעשעת. 

Remnant: From the Ashes

המשחק זוכה לקבל את חבילת ההרחבה האחרונה שלו, הזוכה לשם Subject 2923, והיא תגיע ב-20 לאוגוסט. חבילת ההרחבה הזו כוללת בתוכה בוסים ואזורים חדשים, שנוכל לחקור ולהשתלט עליהם. 

Mafia: Definitive Edition

המשחק הישן והאהוב זוכה למתיחת פנים קלה, עם טריילר חדש המציג את השינויים שנעשו לו מאז שנת 2002. 

Unexplored 2: The Wayfarer's Legacy

משחק ההמשך לכותר משנת 2017, גם הוא פעולה-תפקידים. המשחק מאפשר לנו לטייל באופן חופשי ברחבי העולם, במטרה להרוס את המטה של ינדור. 

למשחק תשוחרר גרסת בטא, לפני שיצא ל-Steam ולחנות של Epic. כל זה יקרה מאוחר יותר השנה.

Among Trees

המשחק לוקח אותנו אל חלקת יער צבעונית במיוחד, ומלאת חיים. שם אנו נצטרך להתמשך על כישורי הבישול, הגידול, היצירה והחקירה שלנו, על מנת לשרוד לבדנו בין עצי היער. 

המשחק צפוי לצאת במהלך הקיץ הקרוב, אך מי שרוצה להתנסות בו, הוא זמין בגישה מוקדמת בחנות של Epic. 

Potionomics

תמיד חלמתם לקרוח את השיקויים שלכם בעצמכם? כעת יש לכם הזדמנות עם Potionomics, שם אנחנו מגלמים את שומרת חנות השיקויים, והתפקיד שלנו הוא לדאוג שהלקוחות שלנו יהיו מרוצים ויצאו עם הדברים הנכונים ממנה. יהיה עלינו למצוא את המרכיבים לשיקויים, ללמוד מתכונים ויכולות חדשות, ולצאת מחובות.

Mortal Shell

עוד משחק פעולה-תפקידים, בצילו של Dark Souls ותחת הפיתוח של Cold Symmetry, אשר סיפקו לכל המעריצים הצצה חטופה לגזע האקולייט. 

Shadow Man Remaster

אותו המשחק משנת 1999, זוכה כעת לגרסה מחודשת, אשר תומכת בתצוגה של 4K, הגרסה החדשה תכלול בתוכה גם מעט חידושים, איבוד מחדש של מידע ישן ואבוד ושיפור במערכת ה-AI. 

המשחק צפוי לצאתבמהלך שנת 2021.

Blightbound

תכינו את החברים, כי אנחנו עומדים לעבור במסדרונות המבלבלים והמסוכנים של הצינוק יחדיו. תהיה לנו האפשרות לבחור בין לוחם, מתנקש או קוסם על מנת לעבור את הצינוק האימתני. 

המשחק צפוי להגיע בגישה מוקדמת ל-Steam במהלך הקיץ הקרוב.

Shadows of Doubt

Shadwos of Doubt הוא משחק בו אנו מגלמים בלש העשוי כולו מלבנים, והתפקיד שלנו הוא לעצור רוצח סידרתי, מלהמשיך ולנוע במסע ההרג שלו.

The Forgotten City

צללו אחורה בזמן אל ימי רומא העתיקה, במשחק שעשה את תחילת דרכו כמוד עבור Skyrim. יהיה עלינו לפתור רצח החוצה את הזמן והמרחב.

הכותר צפוי לצאת לקראת סוף שנת 2020.

Paradise Killer

גם כאן יהיה עלינו לפתור תעלומת רצח. במהלך המשחק יהיה עלינו לאסוף ראיות, לחקור חשודים, והכי חשוב, לגלות את האמת.

Cartel Tycoon

המשחק לוקח אותנו אל גרסה בדיונית של מערב קולומביה. שם אנחנו למעשה בונים את האימפריה שלנו של שנות ה-80, ויהיה עלינו להתמודד עם ההשלכות של המעשים שלנו והצרות שבאות יחד איתם. 

Haven

זה הוא משחק תפקידים המתרחש בעולם פתוח, ומשלב בתוכו גם סימולטור של מערכות יחסים. יהיה עלינו לעקוב אחר שני אנשים מאוהבים, הנמצאים על כוכב לכת חדש, שם הם לומדים כיצד לבנות חיים חדשים יחדיו.

Trash Sailors

משחק פעולה בו אנחנו מציירים את הספינות שלנו. המטרה היא לייצר את הצי הכי מוגכח בהיסטוריה. ניתן לשחק בו עד לארבעה שחקנים בו זמנית.

Cris Tales

Cris Tales הוא משחק המדמה מעין מכתב אהבה, הפונה למשחקי התפקידים היפניים הקלאסיים, אך אנחנו גם משפיעים על הזמן בתוך ומחוץ לקרב עצמו.

Alaloth

זה הוא שילוב מיוחד של בין משחקי התפקידים הקלאסיים והחדשים. המשחק צפוי לצאת מאוחר יותר השנה.

Weird West

היישר ממוחו הקודח של רפאל קולאנטוניו, המייסד של Arkane Studios (מפתחת Dishonored). המשחק לוקח השראה ממשחקי תפקידים קלאסיים, כמו Fallout ו-Ultima 7. 

A Story of Seasons: Friends of Mineral Town

הפעם הראשונה בה זכינו לראות את A Story of Seasons: Friends of Mineral Town, הייתה בשנת 2003, כאשר הוא שוחרר עבור ה-Gameboy Advance. כעת המשחק עושה את דרכו אל המחשב האישי, והוא ישוחרר ב-14 ליולי. 

New World

משחק התפקידים ההמוני של חברת Amazon צפוי לצאת ב-25 באוגוסט, אך מי מכם שיבצע לו הזמנה מוקדמת, יוכל לשחק בבטא הסגורה החל מה-23 ליולי. קבלו הצצה למה צפוי לנו.

Twin Mirror

Dontnod, החברה שהביאו לנו את Remember Me ואת Life is Strange, משחררים כעת טריילר חדש עבור הכותר החדש שלהם. מדובר במשחק בלשים מותח, בו אנחנו משחקים את Sam Higgins, שחוזר הביתה אל ההלוויה של חברו הטוב ביותר. הטוויסט בעלילה הוא העוזר שלנו, שהוא למעשה האלטר איגו של Sam. 

Metal: Hellsinger

זה הוא משחק קצבי, המספר לנו את הסיפור של ה"לא נודע". מספיק להתבונן בטריילר בכדי להבין עד כמה המשחק הינו ייחודי וחובבי הסגנון יהנו ממנו במיוחד.

The Dungeon of Naheulbeuk

משחק הצינוק הזה משלב בתוכו סגנון אנימציה חביב במיוחד, המושפע בעיקר על ידי משחקי תפקידים המשוחקים באמצעות עט ונייר. 

Red Sails

שמעתם פעם על הפלגה על גבי הרים ודיונות של חול מדברי? ב-Red Sails זו השגרה. במקום לשווט על גבי האוקיינוסים הנרבחים, אנו שטים על גבי מדברים אינסופיים, המאיימים לבלוע את העולם כולו. 

The Last Campfire

הטריילר החדש ל-The Last Campfire מציג לנו את האנימציה המשגעת של המשחק, יחד עם המסר המעט יותר קודר שלו, המנסה להפיח תקווה בעולם הקשה בו הוא מצוי.

Escape from Tarkov

Battlestate Games חושפים לנו את המפה החדשה שהולכת להתווסף למשחק, ונדמה שזו הולכת להיות הגדולה והמפורטת ביותר עד כה.

The Outlast Trials

הכותר האחרון בסדרת משחקי Outlast. זה הוא משחק בו ארבעה שחקנים יכולים לשחק בו זמנית, על מנת להרגיש ולחוות את האווירה של המתקן לשליטה במוח, אי שם בתקופת המלחמה הקרה. תהיו בטוחים שהרבה מאיתנו הולכים לפחד מהמשחק הזה.

Surgeon Simulator 2

אמא תמיד אמרה שהייתם צריכים ללכת ולהיות מנתחים? זה הזמן להוכיח לה שהיא לא צודקת. משחק הסימולציה הזה מאפשר לנו להיכנס לנעליים של הרופאים, ולבצע ניתוחים שונים על חולים מסכנים, שלא ממש יודעים למה הם נכנסים. ניתן לשחק עד ארבעה שחקנים יחדיו. המשחק יגיע לחנות של Epic במהלך חודש אוגוסט. ובנימה אופטימית זו, עם משחק מנתחים מוזר, הגיע שידור PC Gaming Show לסיומו.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה