קרואלה

קרואלה- טריילר לסרט בכיכובה של אמה סטון

"קרואלה", העיבוד המחודש לסרט הדיסני המפורסם, חושף טריילר חדש שמגלה לנו שבנוסף לחידוש ברעיון להתמקד בנבלית יהיו תלבושות מושקעות ואופנתיות.

"קרואלה" הוא נגזרת של סרט האנימציה הידוע ששוחרר ב-1961. אחריו שוחררה גרסה חיה ב-1996 וכרגע הוא עובר חידוש נוסף לגרסה מודרנית שמתמקדת בסיפורו של הנבל. הסרט בבימויו של הבמאי קרייג גילספי ("אני טוניה") ויככבו בו מלבד אמה סטון כוכבים נוספים כגון: קירבי האוול-בפטיסט, ג'ואל פריי, פול וולטר האוזר ו-מארק סטרונג. לפניכם הטריילר ש-Disney שחררה:

לפי הטריילר נראה שהסרט רוצה להראות לנו את הסיפור הקלאסי מזווית שונה מזו שהכרנו. כפי שציינתי, הסרט מתמקד בדמות הנבל, בדומה לסרט "מליפיסנט: אדונית הרשע". בטריילר מודגש חלומה של קרואלה להיות מעצבת אופנה. היא סוללת את דרכה מאסטלה לנבלית המרושעת שכולם מכירים.

הטריילר הראשון ששוחרר בחודש שעבר ספג ביקורות לא מפרגנות מחשש שהרעיון לא מספק והעלילה לא מספיק בשרנית אבל בטריילר אכן יש חן, מקוריות ושחקנית ראשית מעולה. הסרט מתוכנן להשתחרר בחודש מאי. השאיפה של Disney היא לא לעבור לתחלופות כמו שירותי הזרמה אבל כמובן שהעניינים יכולים עדיין להשתנות. במידה וצפויים נעדכן באתר אז תמשיכו לעקוב אחרינו. אין סוף עצוב יותר מסרט Disney שלא יופיע על המסך הגדול.

"קרואלה" ישוחרר לתיאטראות ב-2021\5\28.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה