מכשפת מבוטלת ב-Netflix אחרי עונה אחת

בתדהמה גדולה אנחנו נפרדים מסדרת הפנזטיה "מכשפת" לאחר שרצה עונה שלמה ברשת Netflix.

"מכשפת" מספרת את אגדת המלך ארתור מנקודת המבט של הקוסמת נימואה, אותה מגלמת קתרין לנגפורד ("13 סיבות"). למי שלא יודע, הסדרה מבוססת על רומן מצויר של טום וילר ופרנק מילר. במהלך הסדרה היא תהפוך מצעירה מורדת ולוחמת לגבירת האגם המפורסמת שכולנו מכירים, היא תחבור לשכיר החרב ארתור בעקבות מותה של אמה ותילחם נגד הפלדינים האדומים שבראשם עומד המלך אות'ר (סבסטיאן ארמסטו).

כעת הסדרה מבוטלת לאחר עשרה פרקים בלבד ב-Netflix והוכרז רשמית שהשחקנים שוחררו מחוזי הסדרה. אין ספק שהסדרה הייתה עתירת תקציב ולכן היא בזבזה ל-Netflix סכום גדול מאוד שהלך כמעט לשווא. הסדרה לא הצליחה ולא קיבלה ביקורות משבחות. מה שכן, היא נקפה לעצמה נקודות זכות תודות לאפקטים המיוחדים ובחירת שחקנים מצוינת שכוללת כוכבים גדולים בהם גוסטף סקארסגארד שמגלם את פלוקי בסדרה המצליחה "ויקינגים".

מכשפת

יכול להיות שיש סיבות נוספות לביטול הסדרה ולאוו דווקא חוסר ההצלחה שלה מאחר ובוטלה עוד סדרת פנטזיה עתירת תקציב בשם "מורשת יופיטר" שירדה מ-Netflix גם היא אחרי עונה אחת. בהתחשב בנסיבות נראה ש-Netflix פעלה נכון כי הסדרה לא הצליחה במידה המצופה. שווה להתנחם בסדרה "מרלין" שזמינה ב-Netflix ומגוללת גם היא את אגדת המלך ארתור.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה