סרטון חדש של אירוע האיחוד של ה-CW – “פלישה!”

כולנו חיכינו שאיחוד כזה יקרה, במיוחד אחרי שהרשת CW הביאה את Supergirl מרשת CBS, האיחוד של “הפלאש”, “החץ הירוק”, “סופרגירל” ואפילו “אגדות המחר”, ולא מזמן רשת ה-CW פינקה את צופיה בהצצה רשמית לפרקי האיחוד אשר נקרא “פלישה!” , אבל על כך תוכלו לקרוא בכתבה האחרת שכתבתי, בכך שתלחצו כאן.

הטיזר הקודם שהראו, לפי דעתי, היה קצר ומתומצת, שזה דווקא דבר טוב שנבוא עם ציפייה גדולה בלי לדעת מה הולך לקרות, עם איחוד מרגש של סופרגירל והחץ הירוק (את הפלאש היא כבר פגשה), אך הרשת העלתה עוד טריילר לאירוע האיחוד, המציג הצצה ראשונה ל-the Dominators (בתרגום חופשי, השליטים) שהינם חייזרים המאוימים על ידי המטא אנושיים – ובנוסף, אורח מוכר.

צפו בטריילר כאן:

הטריילר החדש נראה מעניין ביותר, מצד אחד, החיבור של סופרגירל עם הפלאש והחץ הירוק מציג את תחילתה של החברות ביניהם, ובמיוחד בין קארה לבארי, החברות ביניהם רק ממשיכה להתפתח, יש המון אקשן בטריילר שזה דבר מאוד טוב, ואני מקווה שהם ידעו לעשות את האקשן במידה הנכונה, ויש לא מעט הופעות אורח, והטריילר מאשר כי דת’סטרוק אכן יעשה הופעת אורח, ואולי להפתעתנו, יותר מהופעת אורח – וזה יהיה מטורף! מצד שני, אני מאוד מקווה שלא יאכזבו אותנו עם החייזרים, שהם אכן יראו את הצד שלהם, ושהם יהיו יותר מדמויות רקע שנלחמות עם הגיבורים.

אירוע האחוד נקרא “Invasion!” (בתרגום חופשי, פלישה!) יתחיל את שידורו ב-28 לנובמבר עם פרק של סופרגירל.

אודות רועי נגן

אוהב ליצור תוכן ליוטיוב, לכתוב כתבות, חובב קולנוע, טלוויזיה וגיימינג.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *