דניאל קרייג חוזר לגלם את ג'יימס בונד פעם אחת אחרונה

דניאל קרייג הולך לגלם את המרגל האהוב 007 פעם אחת נוספת בסרט Bond 25

אחרי חודשים של ספקולציות לגבי מי שישחק את הסוכן הבריטי מסדרת הספרים של איאן פלמינג, דניאל קרייג מודיע שהוא לא גמר עם הכותר ויחזור לסרט אחד נוסף, Bond 25.

דניאל קרייג כבר מתלונן זמן מה על תפקידו המובטח בתור המרגל בשירות הוד מלכותה ג'יימס בונד, דבר שהוביל להרבה השערות שהשחקן בן ה-49 יעזוב את סדרת הסרטים המצליחה והסרט הבא בסדרה יקבל בונד חדש.

כמובן שמעריצים רבים קיוו לראות את קרייג חוזר לכותר עוד פעם אחת, על מנת לסיים עם סרט טוב, מאשר "ספקטר" שקיבל ביקורות ממוצעות. כעת נראה שמשאלתם תתגשם, דניאל קרייג חוזר לתפקיד עוד פעם אחת בסרט Bond 25, הסרט ה-25 בסדרת הסרטים הותיקה.

במהלך תוכנית האירוח The Late Show With Stephen Colbert, קרייג הגיב על הערותיו השליליות על הכותר ואישר שיחזור לגלם את המרגל הבריטי, אבל זו תהיה הפעם האחרונה שלו בתור ג'יימס בונד.

אני חושב שזה הולך להיות האחרון שלי. אני רק רוצה לעזוב בטון טוב. אני לא יכול לחכות.

הנה לינק לקטע הוידאו המלא.

כמה שנתגעגע לקרייג בתור הסוכן הבריטי השרמנטי והקטלני, הוא הגיע לגיל בו לא יוכל עוד להמשיך לתפקד על הסט בסרט הריגול המלא אקשן ופעלולים. בנוסף, קרייג הוא שחקן כל כך מוכשר שיש לו עשרות פרויקטים פוטנציאלים שרק מחכים למעורבותו.

קרייג נתן לנו ג'יימס בונד חדש לגמרי ולמרות שריצתו כהמרגל בשירות הוד מלכותה הייתה די קצרה, הוא השאיר את חותמו על ז'אנר סרטי הריגול. בואו נקווה ש-Bond 25 יצליח להשתוות ל"סקייפול" או "קזינו רויאל" וייתן לנו סיום מספק לריצתו של השחקן הבריטי האהוב.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה