"לא זמן למות"- תאריך יציאת טריילר

לא זמן למות", הסרט ה-25 בסדרת ג'יימס בונד, יחשוף בפנינו את הטריילר החדש ברביעי הקרוב, ה-12\4. זו תהיה הפעם החמישית והאחרונה בה דניאל קרייג יגלם את ג'יימס בונד.

זאת לאחר הופעות בולטות בסדרת הסרטים ב"קזינו רויאל" ב-2006 ועד "ספקטר" ב-2015. מאז 1962 יצאו סרטים רבים של ג'יימס בונד ובשנים אלו שיחקו מגוון שחקנים בינהם פירס ברוסנן ושון קונרי, אך ניכר כי הקהל אהב במיוחד את דניאל קרייג והרגיש התאמה מושלמת בינו לבין דמותו של ג'יימס בונד.

כבר שוחרר טיזר ל"אין זמן למות", אומנם אנו חווים ממנו את דניאל קרייג  על רקע לוקיישנים מרהיבים ומכוניות פאר אבל המידע בנוגע לסרט החדש מינימלי ביותר. לכן, אנו צריכים להתאזר בסבלנות עד ליום רביעי שנקבל טריילר מלא. בינתיים קבלו קישור לטיזר:

"לא זמן למות" הוא הסרט היקר ביותר עד כה בסדרת הסרטים, ונוסף על הופעה מרשימה של דניאל קרייג, רמי מאלק ("רפסודיה בוהמית") יגלם את תפקיד הנבל. הסרט יספק מענה לפינות הלא פתורות שהשאיר ובשל ההשקעה האדירה, הציפיות שלנו ממנו גבוהות. נכון לעכשיו מתרוצצות שמועות שלשאנה לינץ' תחליף את דניאל קרייג אבל אנחנו לא יודעים זאת בוודאות.

הסרט מתוכנן לצאת ב-3 באפריל שנה הבאה.

אודות יובל לבב

קוראים לי יובל לבב, אני בת 19, חובבת קולנוע וספרים מגיל צעיר. בשעות הפנאי גם שרה,כותבת ומלחינה.גשו לערוץ ביוטיוב Yuval Levav.

השאר\י תגובה