יצאו טריילר ושני פוסטרים חדשים לעונה השלישית של Daredevil

תאריך היציאה של העונה השלישית של Daredevil אושר באופן רשמי עם יציאתם של שני פוסטרים וטריילר.

Marvel וNetflix התחילו לשתף פעולה כשיצאה העונה הראשונה של Daredevil ב-2015. בכיכובו של צ’רלי קוקס כמאט מרדוק, עורך דין עיוור שנלחם בפשע בצורה מעט שונה בלילות. הסדרה הייתה להיט ואחריה יצאו עוד סדרות על דמיות מ-Marvel כשהשיא היה הסדרה “The Defenders” שיצאה בקיץ שעבר. מאז היקום הטלוויזיוני של Marvel  וNetflix עסקו ביצירת עונות חדשות עבור ג’סיקה ג’ונס (אשר שוחררה בחודש מרץ), לוק קייג’ (אשר שוחררה בחודש יוני), ואת אגרוף ברזל (אשר יצאה מוקדם יותר החודש). וכדי להפוך את הדברים למעניינים עוד יותר , גם העונה החדשה של Drededevil תשוחרר השנה, וזו תהיה הפעם הראשונה שכל ארבע התכניות שוחררו בשנה אחת.

האפלה ממשיכה להיות המוטיב המרכזי ב-Daredevil עונה 3 כשבפוסטר הראשון מוצג המשפט: “יהי אפלה”  ובשני מוצג המשפט: “אל תפחד מהחושך, תהפוך אליו.”. בנוסף, בשני הפוסטרים מופיעים מוטיבים של הדת הקתולית בה מאט מאמין. בראשון נראה צלב מעל קבר ועליו מונחת מסכת השטן של Daredevil, כשברקע רואים במעומעם קתדרלות ואת העיר ניו-יורק. בפוסטר השני נראה מאט בתנוחה צלובה כשבקע מופיעה שוב ניו-יורק העיר עליה נשבע להגן. הדת היא חלק עיקרי לאורך כל העונות של Daredevil, ולכן המשך השימוש בצלבים וקתדרלות לא נראה מוזר. אפילו המשפט “יהי חושך” הוא היפוך ברור של פסוק ג’ בבראשית פרק א’ שבו אלוהים אמר “יהי אור”.

גם בטריילר לעונה הבאה האפלה משמשת כמוטיב מרכזי. בהתחלה מאט מוצג בחליפת העורך דין שלו אך בהמשך כשהוא מדבר על פתרון שיחסל את הרוע אחת ולתמיד רואים אותו כ-Daredevil רק בחליפה המקורית השחורה שלו ולא בזו האדומה שהמסכה שלה מוצגת באחד הפוסטרים. בחלקים הקצרים בטיזר מאט נראה מוכה ומיואש מחוסר היכולת שלו להפסיק את הרשע כעורך דין.

העונה השלישית של Daredevil תצא בNetflix ב-19 באוקטובר.

אודות ליאת פליישמן

ליאת פליישמן, בת 17, כתבת קולנוע. חובבת סרטים (מין הסתם), סדרות, ספרים וציור.

השאר\י תגובה