החידוש של “אזור הדמדומים”: ג’ורדן פיל ינחה ויקריין

ג’ורדן פיל ילך בצעדיו של רוד סרלינג בכך שישרת כמנחה ויספק קריינות ל- “אזור הדמדומים”- החידוש לקלאסיקה הטלוויזיונית, שהוא גם מפיק ל-CBS.

“אזור הדמדומים”, הפרויקט שמחדש את הקלאסיקה שהייתה מודל לחיקוי לכל סדרות המתח והאימה ב-40 שנים האחרונות, מציגה לנו את המפיק והמנחה שלה ג’ורדן פיל שכבר בשנים האחרונות רוכב על הגל, עם סרטו לפני שנה- “תברח” שזכה לאינספור שבחים.

פיל ישתף פעולה עם סיימון קינברג (X-Men) וביחד הם יציגו את הפורמט האנתולוגי של הסדרה, ביחד עם האופי הסאטירי במקצת שלה. CBS אישרו שיש להם כבר עונה שלמה של- “קונספטים, פרקים ותסריטים” גמורים, ושההפקה תתחיל בעתיד הקרוב. העונה הראשונה תציג 10 פרקים ובנוסף לכך, CBS מבטייחים לנרשמים לרשת, איכות צפייה בלעדית.

פיל בעצמו אישר שהסדרה תעלה לשידור ב-2019, ופרסם עם הודעה זו קליפ קצר בטוויטר המכיל את קריינותו.
אתם מוזמנים לצפות בקליפ למטה ואחריו לקרוא דברים שאמר פיל לגבי למה לדעתו זה הזמן המתאים ביותר לחזרה (הבתקווה מוצלחת) של הקלאסיקה שהסתיימה ב-1964.

ההבנה, בשבילי, הייתה שזאת הזדמנות לנסות להמשיך במשימתו של סרלינג. אם אנחנו ניגש לזה בלי אגו, עם הרבה כבוד לסרלינג, זה אמור בתקווה להספיק לחברנו מעריצי ‘אזור הדמדומים’. בנוסף זה גם יחזיר תוכנית שלדעתי זקוקים לה עכשיו, בגלל שזאת תוכנית שתמיד עזרה לנו להסתכל על עצמנו, להציב מראה ממול לחברה.

התקציב הנמוך בשיתוף עם הקונספט החזק של “אזור הדמדומים” מתאימים בצורה נפלאה לדרך המיוחדת שבה פיל אוהב להציג את סיפוריו, וכל זה אמור למשוך כנראה מספר רב של במאים שמוכנים להשתמש בקונספט של התוכנית בשביל החקירה של בעיות החברה וטבע האדם דרך הז’אנר. הסדרה גם תצטרף לרשימת האנתולוגיות היוצאות בזמן הקרוב, כמו “משפחת רומנוב” של אמזון ו-“אל תוך החשיכה” של Hulu.
עכשיו כשנטפליקס הכריזו על “מראה שחורה” של צ’רלי ברוקר כסדרה מקורית שלהם, הגיע תורה של CBS להיכנס למירוץ האנתולוגיות בשביל להוכיח שעדיין נשאר שמץ איכותיות בעידן רשתות השידור.

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה