dark souls remastered

Dark Souls Remastered – הוכרז תאריך שחרור ל-Nintendo Switch

אחרי חודשים של מריטת עצבים והמתנה בעלי קונסולת ה-Nintendo Switch יקבלו סוף סוף את מנת הסבל והמוות לה הם מייחלים כל כך הרבה זמן. כן, Dark Souls Remastered מגיע לקונסולה ההיברידית מיפן ואפשר להתכונן לקראת המוות המתקרב ומגיע.

גרסת ה-Remastered של Dark Souls Remastered הוכרזה במקור לקונסולת ה-Nintendo Switch ורק אחר כך הצטרפו גם שאר הפלטפורמות. למרות זאת, ה-Big N נשארה קצת מאחור ושחרור המשחק התעכב בזמן ששאר השוק כבר קיבל את הכותר במאי האחרון. אך גם להמתנות ארוכות יש סוף והוא יגיע ב-19 לאוקטובר, אז נזכה לחזור לממלכת לורדרן ולמות שוב ושוב. ושוב. ושוב.

המשחק ירוץ על קונסולת ה-Nintendo Switch בקצב של 30 פריימים לשניה וברזולוציה של 720p במצב נייד ו-1080p במצב נייח. מצב המשחק מרובה המשתתפים שודרג ל-6 שחקנים (בניגוד ל-4 בגרסת המשחק המקורית) והוא יעבוד על שרת ייעודי. המשחק יכלול גם את חבילת התוכן Artorias of the Abyss, אחת מחבילות ההרחבה הטובות ביותר שיצאו למשחק כלשהו אי פעם. כל זה ילווה בשחרור של ה-Amiibo של סולייר (Solaire) שנראה כמו הדבר הכי חמוד ומדכא שקשור לסדרת Dark Souls. כמו שאומרת כותרת המשחק – היכונו למות.

אודות רפאל שנקולבסקי

גיימר במשרה חלקית ויוצר הקומיקס גיבור כורסא (חפשו אותי בפייסבוק!)

השאר\י תגובה