טארה ריד טוענת שיכול להיות ש-"אמריקן פאי" 5 יצולם ב-2018

כוכבת "שארקנדו" טארה ריד מאמינה ש-"אמריקן פאי" 5 יצולם יותר מאוחר השנה, שם היא תחזור לשחק את דמותה, ויקי ליית'ם.

לאחר 6 שנים של שקט, סוף סוף באה ההודעה שאליה חיכו כל המעריצים של סדרת הסרטים הקומית הפרועה- "אמריקן פאי". בראיון לאחרונה, הודיעה ריד שיכול להיות שהפקת הסרט תעלה על מסלול מהיר, ככה שהיא תספיק להסתיים עד סוף 2018 ונקבל את הסרט ה-5 של אמריקן פאי.

אמריקן פאי הופיע לראשונה על המסך הגדול בשנת 1999, והקומדיה המתוקה-גועלית נתפסה בצורה מצוינת עם רוח הזמנים של אותה התקופה. הקומדיה שנזקקה רק ל-11 מיליון דולר בשביל העשייה, הרוויחה מבתי הקולנוע לא פחות מ-235 מיליון דולר, כאשר כולם פה אחד ראו אותה כהצלחה גמורה. הסרט עקב בעיקר אחרי ג'ים לוינשטיין (ג'ייסון ביגס) וחבריו במסע שלהם אחרי הניסיון באיבוד בתוליהם.
טארה ריד הופיעה בפעם הראשונה ב-"אמריקן פאי 2", אך נעדרה מהסרט השלישי-"אמריקן פאי: החתונה". ריד חזרה ל-"איחוד האמריקאי" הסרט הרביעי בסדרה שהצליח להחזיר את כל הקאסט המקורי של הסדרה, ולמרות זאת לא הצליח בעיקר אצל הקהל האמריקאי.

לא היו עדיין שום דיווחים רשמיים לגבי הסרט החדש. אבל כבר הרבה זמן שריד תומכת בסרט המשך חדש ומדברת על אהבתה לדמות שאותה היא משחקת. בראיון לאחרונה היא ציינה מספר דברים שגורמים לסרט להישמע לא רחוק מידי:

פגשתי את הבמאים לא מזמן במסיבת אמי ואמרתי 'בואו נעשה סרט חמישי, הסדרה זקוקה לעוד סרט'. הם אמרו 'זה יקרה! אנחנו ניצור עוד אחד!' זה יהיה מדהים לחזור. הסרט הוא חלק מהתרבות האמריקאית, הוא קלאסיקה שידועה בכל העולם. אני מאוד מתרגשת. זאת תהיה שנה מדהימה בשבילי עם היציאה של השארקנדו החדש, והסיכוי לצילום של אמריקן פאי חדש ב-2018.

כמובן ראוי לציין ששיחה של טארה ריד עם הבמאים בסדרה היא לא הוכחה חותכת לכך שיהיה סרט חדש ב-2018, אבל כשזה מתחבר עם כל השמועות שסובבו בזמן האחרון את הנושא, זה בלי ספק מעצים את הסיכוי.
אבל כמובן נשארו מספר שאלות לא פתורות בנוגע לסרט עצמו, כמו: האם כולם יחזרו לסרט? איזה נושא חדש אפשר כבר לעשות את עליו אותו? וכמובן, השאלה המרכזית, האם הסרט לא איבד כבר את הקסם שלו?

אודות גל סביטלמן

קוראים לי גל סביטלמן, בן 17, פריק של קולנוע ושל אמנות (בעיקר סוריאליזם). בשעות הפנאי משחק בפלייסטיישן, עובד בחדר בריחה, וכותב, מלחין ומנגן על הגיטרה.

השאר\י תגובה