Day of the Dead – העדכון החדש של Sims 4

מפתחי המשחק Sims 4 הוציאו לאחרונה עוד עדכון הכולל בתוכו אתגר, והפעם לרגל החג המקסיקני – Day of the Dead, שחל מסוף חודש אוקטובר ועד ה-2 בנובמבר.

למקרה ואתם לא מכירים את החג, Day of the Dead הוא החג המקסיקני המוקדש לזכרם של אבות המשפחה שהלכו לעולמם. חג זה, שמתחיל מה-31 באוקטובר ונגמר ב-2 בנובמבר, ובמהלכו חלים יום כל הקדושים ויום כל הנשמות, נחגג באווירת קרנבל צבעוני. את אווירת הקרנבל, הצבעוניות והמנהגים המיוחדים לחג זה, הצליחו להעביר צוות המשחק Sims בצורה מדהימה, איכותית וכיפית למשחק.

כמו כל חג ב-Sims 4, כדי להיכנס לאתגר, אתם צריכים להתקשר (דרך הדמות שלכם במשחק כמובן) ל-Jasmine Holiday, שאותה פגשנו כבר באתגר האביב וב-Triple Boost Week. אחרי שתתקשרו אליה, היא תופיע בפתח ביתכם וכך תוכלו לשאול אותה אודות האתגר. מיד אחר כך, תופיע הודעה האומרת: “אתגר ה-Day of the Dead הגיע לזמן מוגבל! סימסים אחרים כבר התחילו לחגוג את המאורע. חפשו בשכונה אנשים שלבושים לפי האירוע ותבקשו מהם גולגולות עשויות סוכר.”

לאחר הודעה זו תוכלו להתחיל בצייד אחרי הגולגולות והשלמת האוסף. ישנן 9 גולגולות שונות שאותן תצטרכו לאסוף. אבל מסתבר שזה לא כזה פשוט כמו שזה נשמע- הסימסים (שמופיעים באופן אקראי בכל מקום שאתם נמצאים) לובשים את תלבושות האירוע ולא יוותרו כל כך בקלות על הגולגולות שברשותם, בטענה שאין לתת אותן לאדם זר שיכול להתגלות גם כאויב. לכן, תצטרכו לחזק את היחסים שלכם עם הדמויות השונות בעזרת שיחה (או יותר מזה), עד למצב שהם ירגישו בנוח איתכם ויתנו לכם בשמחה את הגולגולות מסוכר שיש להם.

sims-4-day-of-the-dead-3
תוכלו לראות לפי הפרצוף שלו- הוא לא מתכוון להביא לי גולגולת.

ויש עוד דרך להשיג את אותן גולגולות. אם הסימס שלכם פחות אוהב לדבר עם אנשים חיים ויותר מעדיף את המתים, תוכלו להשיג גולגולות גם מהם! את זאת תוכלו לעשות בכך שתלחצו על מצבה בעולם הסימס שלכם, ולבחור את האפשרות החדשה הנקראת “Leave Sugar Skull Offering”. בכך בעצם הנחתם מנחה למתים, ואם היא תתקבל, תנתן לכם גולגולות חדשה. רק מזכירה, אם אין לכם מצבה בעולם, תמיד תוכלו להוריד מהגלרייה (או להרוג סימס בעצמכם… אני לא שופטת).

בנוסף, אם אתם מצליחים לסיים את המשימה ולאסוף את כל הגולגולות השונות, תוכלו להכניס אותם ל-Sugar Skull Display Case, שאותו תקבלו מ-Jasmine Holiday אחרי שתדברו איתה ותכנסו לאתגר. כך, תוכלו לפתוח את האינטראקציה הנקראת “Honor the Dead”, אשר נותנת לדמויות שלכם את הגולגולת המוזהבת העשירית ומאפשרת לכם לשפר את היחסים עם ה-Grim Reaper.

העדכון הוסיף גם מתכון חדש מיוחד לאירוע, שהוא גם מאכל אמיתי שאוכלים בחגיגות החג Day of the Dead. מדובר במאכל בשם “Pan De Muerto” ובתרגום, הלחם של המתים, ולא צריך רמה מיוחדת של בישול בשביל להכין אותו. ואם זה לא מספיק, (וכמובן שכשמדובר בסימס, זה אף פעם לא מספיק או יותר מידי) כדי לעזור לנו ולסימסים שלנו להעלות את המורל ולהתרגש לקראת החג הקרב, צוות המשחק צ’יפר אותנו וגם הוסיף לעדכון חפצים ורהיטים חדשים, מלבד התלבושות המדהימות:

לדעתי, ישנם שני חסרונות לעדכון, ודברים שדי אכזבו אותי במשחק:

הראשון הוא העובדה שאי אפשר לשנות את צבע הפרחים בתסרוקת החדשה של הנשים בלי לשנות את צבע השיער. כך לדוגמה כשרציתי שלדמות שלי יהיו פרחים בצבע צהוב, הייתי צריכה להתפשר על צבע שיער בצבע ג’ינג’י. לא שיש לי משהו נגד ג’ינג’ים, להפך, אבל זה פשוט לא היה מתאים לדמות שלי.

והשני- אין הרבה מה לעשות עם החפצים החדשים וגם עם התלבושות. אבל זה לא אומר שאפשר להישאר אדישים אליהם. קבוצת הנרות שמונחות על המפה, הפסל שיכול לשמש גם כחפץ גינה וגם כפסל לקישוט הבית, התסרוקת לנשים ומספר האפשרויות הגדול לשינוי הצבעים של כל אחד מן החפצים החדשים – כל אלה מוסיפים מאוד לעדכון וגורמים לכך שאי אפשר לחכות כבר לעדכון הבא.

אז אם אתם רוצים לקבל את כל הדברים החדשים הללו, עדכנו עכשיו את העותק של Sims 4 שלכם ומהרו לשחק כי האתגר נגמר ב-4 בנובמבר.

The Sims 4 - Day of the Dead Update

אתגר - 8
תוספת למשחק - 9

8.5

חובה

אווירה צבעונית, הרבה דברים חדשים ובסוף האתגר מקבלים תכונה שאי אפשר לקבל במועד אחר. אם זה לא משכנע אתכם, אתם לא מעריצים אמיתיים של המשחק.

User Rating: Be the first one !

אודות שי כסיף

שי כסיף, בת 17 מרחובות. גיקית לא קטנה, אוהבת מאוד את עולם הגיימינג, עולמות הפנטזיה והמד"ב. Team DC בקומיקס, אבל כמובן ש-Team Marvel אם מדובר בסרטים!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *