המשחק Dead Rising 3 מגיע ב-5 לספטמבר למחשב, מראה הרבה דם ידים כרותות ואקשן מטורף

Dead Rising 3 מביא מוות ודם ל-PC

Dead Rising 3

Capcom החברה שאחראית על הכותר Dead Rising אישרה את השקתו למחשב רק לפני שבוע ימים ופרסמנו על כך באתר, המשחק שנחשב לאחד הגדולים מראה המון דם, ידיים עפים באוויר וחלקי גוף והמון אקשן!

ב-Dead Rising 3 תשחקו עם אדם קיין, במשימה הוא צריך להחזיר את הנשיא הנעלם של ארצו.  המשחק שבזכות איכותו עודד קנייה של קונסולות הדור הבא של מיקרוסופט וחברת סוני, מגיע סוף סוף למחשב ומקבל תמונות ומידע ראשון.
ב-5 לספטמבר, ממש בקרוב תוכלו להתחיל לשחק במשחק המחשב Dead Rising 3, המשחק זמין לרכישה מוקדמת באתר של חברת ה-Steam ב-37.49 דולר בלבד בעקבות הנחות הקיץ שלה שפרסמו כאן באתר.

בעקבות ספקולציות של גיימרים רבים פרסמה חברת Capcom ש-Dead Rising 3 הותאם במיוחד עבור המחשב, איכות המשחק גבוה מהרגיל והמשחק יעבוד ב-30 פריימים לשניה כמובן זה תלוי מאוד בסוג החומרה אותה מריץ המחשב, להבדיל מהחומרה הקבועה בקונסולות השונות.

אנחנו לא יכולים להבטיח שלא תהיינה בעיות", אמר בכיר ב- Capcom", כמובן איכותו של Dead Rising 3 מאוד תלויה בחומרת המחשב, בכל מחשב אפשר לראות תוצאות שונות. מה שבטוח הניסיון שלנו במשחקי זומבי יביא משחק מעולה "

תמונות מ-Dead Rising 3 המראות את המשחק המדהים הזה:

 

 

אודות טל סלע

נשוי +2 שהוא גיימר, פתחתי את האתר בשנת 2011 כדי לתת מענה בעברית לתכנים שאני אוהב. משחק על קונסולת הסוני 4, אוהב משחקי ספורט, FPS ומירוצים. אישתי אומרת שאני מכור - מחמאה מבחינתי

השאר\י תגובה