וולברין ודדפול מקבלים סרט משותף ב-MCU

תכינו את עצמכם כי ראיין ריינולדס ויו ג'קמן חוזרים לגלם את וולברין ודדפול בסרט הראשון של השניים תחת ה-MCU

מאז שנרחש 20th Century Fox על ידי חברת Disney, מעריצי קומיקס המתינו בסבלנות לראות את ההכנסה של המוטנטים האהובים עליהם אל תוך יקום הסרטים של Marvel. הראשונים עד כה שהופיעו היו צ'ארלס אקסבייר (מגולם שוב על ידי פטריק סטיוארט) ב"דוקטור סטריינג' בממדי הטירוף" ומיס מארוול בסדרה ב-Disney+ על שמה, עם רמיזה קלה על כך שוונדה ופיאטרו הם מוטנטים. אבל אחד המוטנטים שכולם חיכו לראות אותו חוזר היה דדפול האגדי, בעיקר אחרי שנודע שהדמות לא תשתנה בין האולפנים ותמשיך להיות משוחקת על ידי ראיין ריינולדס.

כעת, ריאן בעצמו שיחרר וידאו לרשתות החברתיות בו הוא מדבר על הפיתוח של הסרט הבא של דדפול, ופתאום משום מקום, יו ג'קמן מופיע ברקע וזה מאושר שסוף סוף, אחרי שנים של קטעים מבדרים ברשת, השניים ישחקו אחד לצד השני בתפקידים הכי אייקונים שלהם. צפו בסרטון:

עוד משהו מאוד מעניין בסרטון שכמעט מה מפספסים זה שראיין לובש את חליפת הדדפול השחורה מהקומיקס. זה חליפה ששכיר החרב עם הפה הגדול בעולם לבש רק כשהיה חלק מצוות החיסול של האקס-מן X-Force, אז אולי נקבל הפעם את האקס פורס האמיתי כולל את וולברין בחליפה השחורה האהובה שלו.

הסרטון מסתיים גם עם תאריך יציאה רשמי של ה-6 בספטמבר 2024. אז מצפה לנו המתנה לא קטנה אבל ההייפ כבר התחיל.

אודות קובי רוזנטל

שמי קובי רוזנטל, בן 28 מתל אביב, גיימר חובב קומיקס וסרטים כבר 20 שנה, עקבו אחריי בערוץ שלי KobiCool ביוטיוב, רק חפשו את משקפי השמש

השאר\י תגובה