שוחרר טיזר ל-Death Stranding לקראת ה-E3

לפי חשבון הטוויטר של Hideo Kojima, אנחנו נזכה לראות בתערוכת ה-E3 הקרובה טריילר חדש של Death Stranding. לפי הציוצים האחרונים שקוג'ימה העלה לחשבון הטוויטר שלו, הוא מסר כי הוא עסוק כרגע בעריכה של טריילר חדש עבור המשחק Death Stranding עליו הוכרז אי שם ב-E3 של שנת 2016.

בציוצים שלו, Kojima אומר כי הוא עוד מתרגל לעובדה שהוא יושב בבית בנוח ולא בסטודיו (מה שהיה רגיל לעשות במשך 25), כשהוא עורך סרטוני וידאו באיכות מדהימה של 4K. עוד מציוציו של Kojima בו הוא אומר שעריכה של וידאו היא דבר שיכול להיעשות לבד ובשקט, ללא כל לחץ של גורמים שונים. "זה מרענן ומהנה להמשיך ולעשות הכל בקצב ובהיגיון שלי. הבעיה היחידה היא שאני עוד צריך להתרגל לשימוש במכונה החדשה."

אז אחרי שסוני אישרה שהשנה בתעורכת ה-E3 אנחנו נזכה לראות דברים חדשים מ-Death Stranding, Spider-Man, Ghosts of Tsushima ו-The Last of Us: Part 2. מה לדעתכם אנחנו נזכה לראות בטריילר החדש של Death Stranding? האם נזכה סוף סוף לראות תאריך יציאה למשחק שלו אנחנו כל כך מצפים? נשמח לשמוע את התגובות שלכם בנושא.

אודות בר מקלר

בזמני הפנוי אני חננת על, מעריצה אדוקה של Marvel, Star Wars ו-Voltron Legendary Defender. בין היתר רואה סרטים, סדרות, קוראת קומיקסים ומצילה את העולם מספר פעמים בשבוע כי אני Defender Of The Universe. אה כן וכמובן משחקת בהמון משחקי וידאו, אל תתבאסו אם אקרע לכם את הצורה במשחק מכות.

השאר\י תגובה