נחשפה המהדורה המוגבלת של Little Dragons Cafe

Little Dragons Cafe, בו על השחקן לנהל בית קפה ולגדל דרקונים, מציע גרסה מוגבלת הכוללת פסקול, קלפים ובובת פלאשי של דרקון חמוד – What a time to be alive.

Aksys Games, האחראית על ביצוע לוקאליזציה למשחקים יפנים רבים, היא ההורים הגאים של Little Dragons Cafe משחק שהוא מעין שילוב ייחודי בין משחקים כמו Harvest Moon ו-JRPG. עלילת המשחק עוקבת אחרי שני אחים תאומים שעליהם לנהל את בית הקפה המשפחתי ולגדל דרקונים על מנת לרפא את אמא שלהם. אני מניח שבשלב הזה אתם כבר החלטתם אם זה הרעיון הכי טיפשי שאי פעם שמעתם או משחק שאתם חייבים לשחק. אם אתם מהקבוצה השנייה אתם יכולים להחליט האם אתם מעוניינים בגרסה המוגבלת של המשחק שתכלול דיסק עם פסקול המשחק, סט של 18 קלפי דמויות ובובת דרקון פלאשית חמודה להפליא.

במשחק עצמו תוכלו לגדל דרקונים ולתת לאינסטניקט ההורי שלכם להחליט איך לגדל אותם. על מנת לפתח את בית הקפה שלכם תצטרכו למצוא מתכונים חדשים  ולחקור את העולם על מנת להשיג פריטים חדשים אותם תוכלו להוסיף למתכונים. כמובן שתוכלו לגדל ירקות ותבלינים בבית ולספק שירות אדיב וטעים ללקוחות שלכם. Little Dragons Cafe יהיה זמין עבור הקונסולות PlayStation 4 וה-Switch בלבד ב-24 לאוגוסט השנה.

אודות יונדב צבקר

סטודנט לספרות, בוגר ישיבת מעלה גלבוע, גיק ודוס.

השאר\י תגובה